YAŞAM
Giriş Tarihi : 01-07-2018 12:34   Güncelleme : 22-07-2018 12:35

Zen Pırlanta’da çadır günleri başladı!

Zen Pırlanta çadır günleri başladı. 2 - 22 Temmuz 2018 tarihleri arasında Zen Pırlanta'da büyük indirimler var.

Zen Pırlanta’da çadır günleri başladı!

Milyonlarca yılda oluşan elmasın el işçiliğiyle, bir zanaatkârın emeğiyle işlenmesiyle ortaya çıkan o göz alıcı mücevher pırlantadır. Özellikle Güney Afrika ve Endonezya bölgelerinde sıkça görülen elmas madeninin kaynağı bu ülkelerdir. Üç bölümden oluşan pırlantalar kısa tabirle elmasın işlenmiş halidir.

Pırlantanın bölümleri ise taç, kemer ve külahtır. Taç, adından da anlaşılabileceği üzere pırlantanın en üst kısmıdır. Sonrasında sırayla kemer ve külah kısımları gelir. Pırlantaya ait teknik sayılabilecek bilgilerden sonra insanların neden bu denli ilgisini çektiğine bakılmalı. Pırlantalar var olmaya başladığı dönemlerden itibaren güzelliğin, zarafetin ve ışıltının timsali olmuştur.

Güzel görünmek isteyen kadınlar pırlanta takıları tercih etmiştir. Bununla birlikte pırlanta takılar hediye arayışında olan insanların da en ilk seçeneklerinden biridir. Özellikle pırlanta tektaş yüzükler evlilik tekliflerinde, pırlanta beştaş yüzük modelleri ise daha çok özel günlerde hediye olarak beğeni toplamaktadırlar. İlginin bu denli odağında olan pırlanta takıların el işçiliği olup dolayısıyla her birinin eşsiz olması nedeniyle fiyatları da diğer mücevherat çeşitlerine göre biraz daha yüksek ancak bu hemen moralinizi bozmasın.

Her zevke ve beğeniye uygun binlerce farklı türde çeşitle bütçeleri çok zorlamayacak olan pırlanta takılar ’nın çadır günlerinde sizleri bekliyor. 2-22 Temmuz 2018 günleri arasında tam yirmi gün boyunca sizleri bekleyen dev kampanya ile birbirinden ucuz pırlanta takılar beğeninize sunuluyor.

Düğünlerin, davetlerin, kokteyllerin veya mezuniyetlerin en gözde kadını olmak için, gecenin yıldızı olarak ilgiyi üzerinizde toplamak için kıyafet ve çanta kombininizle birlikte kullanacağınız takılar da li kça önemli. Doğru seçilmiş pırlanta yüzükler, pırlanta bileklikler, pırlanta küpeler ve özellikle kıyafetinizle birlikte boyun ölçülerinize uygun olarak uzunluğu seçilmiş olan pırlanta tektaşlı naif görünüşlü kolyeler güzelliğinizin tamamlayıcısı, ihtiyacınız olan o göz alıcı ışığın kaynağı olacaklar.

Unutulmamalıdır ki sadece kıyafet, saç ve çanta ihtiyacınız olan akımı yaratmakta yeterli olamayabilir. Her birinin birbirine uyumunu, dengeyi, birleştiriciliği ve güzelliğinizi pekiştirme işini takılarınız yapacaktır. Bütçenize ve zevkinize uygun takıları binlerce farklı çeşit arasından çok ucuz fiyatlara Zen Pırlanta’da bulabilirsiniz.