Fragmanlar
Giriş Tarihi : 07-12-2015 19:34   Güncelleme : 07-12-2015 19:34

Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği Hangi Kanalda, Saat Kaçta 7 Aralık

Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği hangi kanalda, saat kaçta başlayacak 7 aralık 2015.

Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği Hangi Kanalda, Saat Kaçta 7 Aralık

Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği filmi hangi kanalda, saat kaçta başlayacak? 7 Aralık 2015 filmlerinden Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği hangi kanal verecek bilgisi ve filmin konusu yazımız içerisinde yer alıyor.

Öncelikle Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği filminin kısaca konusundan bahsedecek olursak; Asırlardır kayıp olan bir yüzük bulunur. Yüzük, kaderin garip bir cilvesi sonucu, genç bir hobbit olan Frodo'nun eline geçer. İhtiyar Gandalf, bu yüzüğün Kara Lord Sauron'a ait özel yüzük li ğunu anlar. Frodo'nun yapması gereken, epik bir mücadeleye girişmek ve bu yüzüğü ebediyen ortadan li rmaktır. Bu zorlu yolculuğa yalnız çıkmayacaktır. Gandalf'ın yanı sıra, elf Legolas, cüce Gimli, Aragorn, Boromir ve üç hobbit; Merry, Pippin ve Samwise de onunla gelirler. Hepsi birlikte, yüzüğü yoketme görevini yerine getirmek için Karanlık Lordlar hükümranlığı ile korkunç bir mücadeleye girişeceklerdir.

Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği hangi kanalda?

Film 7 Aralık 2015 saat 20.00'da başlayacak ve Fox TV'de yayınlanacak. Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği filmi hakkındaki görüş ve yorumlarınızı yazmanızı rica ediyoruz.