YAŞAM
Giriş Tarihi : 29-12-2015 21:23   Güncelleme : 29-12-2015 21:23

Yazın düğün yapacaklar nelere dikkat etmeli

Yazın düğün yapacaklar nelere dikkat etmeli yazın düğünde gelin ve damadın dikkat etmesi gereken noktalar

Yazın düğün yapacaklar nelere dikkat etmeli

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte düğün telaşları da çiftlere zor anlar yaşatmaya başladı. Bu hem meşakkatli hem de güzel zamanlarda yaz ayları iyi analiz edilmeli, daha iyi bir düğün için vereceğimiz önerileri mutlaka göz önünde bulundurmalısınız.

İşte öneriler :

1- Gelin adayının sahnede sürekli topuklu ayakkabılarla dans etmesi inanılmaz zor bir olaydır. Tüm günün sonunda ayağını dahi hissetmeyebilir, bu yüzden yanınızda mutlaka rahat beyaz bir babet ürün, hatta bu babet kumaştan dahi olabilir çünkü zaten gelinliğin kabarık kısmı ayakkabılarınızı göstermez.

2- Bu önerimiz daha çok kır düğünü yapacak olan kişiler için. Yaz aylarında yeşillik alanlarda her türlü böcek, sinek vs. bulunabilir. Ayrıca ışıklandırmanın da güçlü olması sebebiyle bu böcekler düğün esnasında daha da çoğalacaktır. Bu yüzden kollarınıza ve yüzünüze sinekkovar ilaçlardan sürmek sizi tüm gece koruyacaktır.

3- Bu önerimiz de damat için. Tüm gece akrabalarla, eşle, dostla dans etmekten, stresten gömleğiniz sırılsıklam olacaktır. Bu yüzden yanınızda en az 2 adet yedek gömlek getirin ki gecenin sonunda ıslak bir şekilde dolaşmayın.

4- Kır düğünlerinde yakın akrabalar fazla uzağa oturmak istemezler. Onların masalarını şimdiden ayarlayın çünkü daha sonra arada kırgınlıklar yaşanabilir.

5- Mutlaka bir çanta oluşturun. Bu çantanın içinde iğne, iplik, parfümler, deodorantlar, makyaj malzemeleri vs. bulunsun. Olmadık bir durumda bunlar sizin can kemeriniz olacaktır. Yaz düğünü yapmak zordur ama kır düğünleri her zaman da güzeldir.