İş İlanları
Giriş Tarihi : 04-12-2015 13:17   Güncelleme : 13-12-2015 18:32

Vakıfbank Aralık 2015 Personel Alımı ve Gereken Şartlar

Vakıfbank personel alımı, iş ilanları, başvuru ve şartları. Aralık 2015 Vakıfbank personel alımları yapılacak.

Vakıfbank Aralık 2015 Personel Alımı ve Gereken Şartlar

Türkiye’nin önde gelen bankalarından olan Vakıfbank Aralık 2015’te personel alımı yapacak. Türkiye’nin çeşitli illerinde farklı departman ve pozisyonda yapılacak olan bu alımlar en az lise mezunu olma şartı arıyor. Gereken şartlar ve alım yapılacak olan pozisyonlar da yazımız içerisinde yer alıyor.

Vakıfbank her geçen gün büyüyen şube sayısı ve yeni projeleri nedeniyle sürekli olarak personel alımı yapan bir banka haline . Köklü ismi sayesinde Türkiye genelinde 1 milyonu aşkın bireysel ve kurumsal müşterisi bulunuyor. Özellikle son zamanlarda artan katılım bankası furyasına da katılmaları nedeniyle bu alanda çalışacak eleman arayışı içerisine de girdiler. Aralık 2015 Vakıfbank personel alımı ilanlarını incelediğimizde şu alanlarda büyük boşluklar li ğunu görüyoruz. Aralık 2015 ve 2016’nın ilk çeyreğinde duyumlarımıza göre yaklaşık olarak 800 personel alımı yapılacak.

- Bireysel müşteri hizmetleri görevlisi

- Gişe yetkilisi

- Güvenlik elemanı

- Finans uzmanları

- Müfettiş yardımcıları

- Stajyer

- Kobi uzmanı ve yardımcıları gibi alanlarda alımlar yoğunlaştırılmış. Ayrıca kendisini katılım bankacılığı üzerine geliştirmek isteyen adaylar da stajyer pozisyonunda başvuru yapabilirler. Özgeçmişlerinizle birlikte kariyer sayfaları üzerinden CV’nizi gönderebilir, yorum bölümünden de hangi pozisyonda çalışmak istediğinizi ve geçmiş deneyimlerinizden bahsedebilirsiniz.