TEKNOLOJİ
Giriş Tarihi : 18-05-2020 02:02   Güncelleme : 18-05-2020 02:02

Uygun Fiyatlı Özgün Hazır Makaleler

Uygun Fiyatlı Özgün Hazır Makaleler satın alarak web sitenizi besleyebilirsiniz. Piyasadan daha uygun fiyatlar olduğu için cebinizi de yakmaz.

Uygun Fiyatlı Özgün Hazır Makaleler

Günümüzde bir web sitesi için en önemli değerlerden biri de özgün, SEO uyumlu makalelerdir. Web sitesi sahipleri birden çok siteye sahipse veya başka bir işte daha çalışıyorsa içerik için hazır makalelere yöneliyorlar. Fakat hazır makale fiyatlarının yükselmesi ile birlikte bir web sitesini sürekli olarak güncel tutmanın da maliyetleri yükseliyor.

İşte tam da bu noktada icerik.net sitesi üzerinden makalelerini satan ExpertYazar web sitesi sahiplerine %100 özgün, SEO uyumlu ve uygun fiyatlı hazır makaleler sunuyor.

Buraya tıklayarak özgün, SEO uyumlu hazır makalelere ulaşabilirsiniz.

Sistemden hazır makaleleri satın almak çok basit

Öncelikle siteye üye oluyorsunuz, ardından beğendiğiniz hazır makaleleri sepetinize ekliyorsunuz. Ardından ödemeyi tamamla diyerek kart bilgilerinizi girdikten sonra makaleler otomatik olarak hesabınıza geliyor.

Satın aldığınız hazır makaleler sistemden otomatik olarak silinir ve artık sadece size ait olur. Bu hazır sistem sayesinde sadece birkaç tıkla web sitenizin içerik ihtiyacını karşılayabilirsiniz.

Neden bu tarz bir sistem kullanmalısınız?

Öncelikle sürekli olarak sipariş vererek makale yazdırmak hem zaman kaybına hem de takibin zorlaşmasına neden olur.

Sistem içerisinde her bir makalenin özgünlük puanı 100 üzerinden değerlendirilir ve makale başlığının yanında bu puan yer alır. Bu sayede makalenize ekstra olarak özgünlük kontrolü yapmanıza gerek kalmaz. 

Sadece beğendiğiniz başlıkları sepete eklersiniz ve bu sayede web sitenizi sadece kendi istediğiniz başlıklarla yönetirsiniz.