Fragmanlar
Giriş Tarihi : 01-05-2018 21:18   Güncelleme : 01-05-2018 21:18

Survivor Ödül Oyununu Kim Kazandı 1 Mayıs 2018

Survivor 1 Mayıs 2018 ödül oyununu kim kazandı, en son ödül oyununda hangi takım galip geldi, ödülü kim kazandı sorusunu cevaplıyoruz.

Survivor Ödül Oyununu Kim Kazandı 1 Mayıs 2018

Survivor Allstar – Gönüllüler ödül oyunu haftada hemen hemen 3 gün oynanıyor. 1 Mayıs 2018 Ödül oyununu kim kazandı sorusunu takip etmek bazen zor olabiliyor. Hem yayının uzun sürmesi hem de son anlara doğru reklamların olabilmesi sebebiyle ödül oyunlarını kim kazandı sorusu da önem kazanıyor.

1 Mayıs 2018 ödül oyunu detayları:

Allstar ve gönüllüler takımı ödülü kazanabilmek için yeniden sahaya çıktılar. Kıyasıya bir mücadele yaşandı, her iki takımın da güçleri birbirine denk li ğundan mücadele son ana kadar devam ediyor.

Bugünkü ödül oyununu ünlüler takımı kazandı. Takımların karılması ile birlikte gönüllüler takımı üst üste galibiyetler almaya başlamıştı. Dokunulmazlık oyunlarında da üstünlük sağlayan gönüllüler ünlüler takımını da eksiltmeyi başardı.

Survivor 2018 Allstar takımından detaylar:

Takımda yer alan her isim kendinden emin bir şekilde ödül oyunlarına çıkıyor. Bu da sonuçlara büyük etki ediyor. Özellikle geçmiş yıllardaki deneyimlerini oyunlarda gösterebiliyorlar, çünkü oyunlarda da çok büyük değişiklikler olmadığından adapte olmaları da kolaylaşıyor. İlerleyen haftalarda herkesin lider konumda olmak istemesi büyük kavgalar çıkartabilir.

Şu anda Allstar takımında öne çıkan isimler Turabi, Hilmicem, Adem gibi dursa da ilerleyen dönemlerde kızlardan da büyük ataklar gelecektir.

Survivor 2018 Gönüllüler takımından detaylar:

Üstüste kaybedilen oyunlar sebebiyle takım içi çatışmalar artmaya başladı. Cumali'nin takımda hemen hemen herkesle tartışması göze çarpıyor. Hakan'ın sakatlıktan sonra takıma geri dönmesi belki de Cumali'nin tekrardan takıma adapte olmasını sağlayabilir. Haftalar geçtikçe gönüllüler takımında deneyimin artacağına ve daha çok oyun almaya başlayacaklarına inanıyorum.

Şok bir gelişme sonrası Nagihan Allstar takımından gönüllüler takımına geçti. Nagihan geçisi esnasında beni Sahra'nın yedeği yaptınız dedi ve ayrıca Sema'ya da aşırı şekilde yüklendi.