GÜNCEL
Giriş Tarihi : 20-05-2020 00:32   Güncelleme : 20-05-2020 00:33

Survivor 19 Mayıs 2020 Mert Mi Elendi Elenen İsim Kim Oldu

Survivor 19 Mayıs 2020 Mert mi elendi, elenen isim kim oldu? Survivor 19 Mayıs 2020 eleme fragmanında "Ne" sorusu olay olmuştu.

Survivor 19 Mayıs 2020 Mert Mi Elendi Elenen İsim Kim Oldu

Survivor 19 Mayıs 2020 tarihinde eleme konseyinde Mert mi elendi, elenen isim kim oldu? Fragmanlarda Evrim’in “Ne” şeklindeki tepkisi bu hafta elenen ismin aslında sürpiz olduğunu bizlere hissettirdi.

Aşkım konseyden önce instagram'dan ezgiyi, gizemi takip etmişti ve aşkımın elendiğini anladık.

Şimdi ise Mert, Aycanı, Melisi, Elifi takip etmiş.

Dolayısıyla bu hafta Mert’in elenmiş olacağını düşünüyoruz. Birazdan Survivor 19 Mayıs 2020 tarihinde kim elendi belli olacak. Bu sadece bir teoride olsa da bu takipleşme kimsenin gözünden kaçmadı. Bu durum da hemen Mert'in elendiği iddiasının ortaya sürülmesine neden oldu.

Tahminler doğru çıktı ve Mert elenen isim oldu.

Şu anda eleme potasında Yasin'in olması ve kendi adasında büyük tartışmalar çıkması sonrası takım içerisinde biraz yalnız kalmasına neden oldu. 

Mert'in ise hem oyunlarda hem de adada her şeye itiraz ediyor oluşu artık dalga konusu oldu. Özellikle Evrim ve Ardahan bu konuyla ilgili çok dalga geçiyor.

BİRLEŞME TARİHİ BELLİ OLDU

Acun Ilıcalı, merakla beklenen birleşme tarihini açıkladı ve Salı günkü eleme sonrası birleşme olacağını açıkladı... Ilıcalı bunun yanı sıra; bir takım 3 kişiye düştüğü zaman Survivor'da bambaşka bir dönem başlayacak ve bu durum çeyrek final öncesi ya da sonrası olursa çok daha farklı olacak açıklamasını yaptı...