EKONOMİ
Giriş Tarihi : 11-04-2020 23:33   Güncelleme : 11-04-2020 23:35

SMS İle Kredi Notu Nasıl Öğrenilir?

SMS İle Kredi Notu Nasıl Öğrenilir? SMS atarak kredi notunuzu öğrenebilirsiniz. Ücret ve detaylar.

SMS İle Kredi Notu Nasıl Öğrenilir?

Findeks bankalar ile işbirliği yaparak internet ve telefon hizmetlerini sağlam bir altyapıya oturtması müşterilerine birçok alanda çeşitli hizmetler vermektedir. Bu hizmetlerden birisi Findeks ile sms olarak kredi notu öğrenme. Findeksin ana ekranını kullanarak kullanarak TC kimlik numaranız ile sadece kredi notu sorgulama değil birçok işlem yapabilirsiniz. Kredi notu ile ilgili olan diğer işlemlerinizde bankanız internet ve telefon bankacılığını kullanabilirsiniz.

Bu yöntemlere ek olarak sağlanan bir diğer kolaylık ise SMS ile kredi notu veya limiti öğrenmek. Örnek vermek gerekirse Findeks üzerinden veya üyesi olduğunuz bankanın internet şubesinden SMS ile anında kredi notu öğrenebilirsiniz. TC kimlik numarası ile kredi notunu sorguladıktan sonra isterseniz bu bilgileri belge olarak e-mail adresinize gönderebilirsiniz. TC kimlik numarası ve SMS ile birçok işlemi yapabilir ve kredi kartı işlemlerinizi yerine getirebilirsiniz.

SMS ile kredi notunu Türkcell üzerinden oldukça uygun bir ücret karşılığında öğrenebilirsiniz. Bu sayede bankalarda olacak kredi işlemlerinizi yapabilir ve kolay bir şekilde kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.