Ek İş İlanları
Giriş Tarihi : 17-07-2021 12:10   Güncelleme : 17-07-2021 12:10

Şişe Doldurma ve Kapaklama İşi İle Ek Gelir Sağlama

Şişe doldurma ve kapaklama işi ile evde ek gelir sağlamanın yolları nelerdir? Ek iş için yapılması gerekenler, evde şişe dolumu ile para kazanma yöntemleri.

Şişe Doldurma ve Kapaklama İşi İle Ek Gelir Sağlama

Şişe dolum işi aslında sizlere basit bir iş gibi gelebilir ama o kadar kolay olmadığını söyleyelim. Firmalar genellikle bu tarz basit işleri angarya iş olarak gördükleri için çalışmak ve ek para kazanmak isteyen kişilere verirler. Sizlerde eğer ek kazanç sağlamak istiyorsanız bu tarz işlere yönelebilirsiniz. Özellikle evden dışarı çıkmıyorum, çalışamıyorum diyenler var ise bu iş aslında tam onlara göre diyebiliriz. Eğer sizlerde kısa zamanda para kazanmak isteyenlerdenseniz bu işin nasıl olduğunu tamamı ile öğrenebilirsiniz. İsterseniz öncelikli olarak bu işimizin ne tarz bir iş olduğuna bakalım. Daha sonrasında bu işten ne kadar kazanacağınızı da sizlere söyleyebiliriz.

Şişe doldurma ve kapaklama olarak bilinen bu işte sadece şişeleri doldurmazsınız. Aynı zamanda şişelerin kapaklanmasını da yaparsınız. Özellikle büyük firmalar yerine küçük firmaların verdi bu işlerdeki durum şu şekilde yürümektedir. Büyük firmalar bu tarz işlerini makineler ile görüyor olsalar da küçük firmalar her zaman olduğu gibi eski usul ile devam etmektedirler.

Şişe doldurma ve kapaklama işi tane başına aslında çok büyük paralar bırakmaz ama eğer hızlı çalışırsanız çok para kazanabilirsiniz.

Şişe doldurma işi ile ek gelir

Çok para kazanmak isteyenlerin hızlı bir şekilde paketleme yapması gereken bu işte 1000 tane başına para verilmektedir. 1000 tane başına para veren firmalar 1000 tanesine 10 – 20 TL gibi bir para ödüyorlar. Günlük olarak ortalama 2000 adet doldurup kapakladığınızı düşünürseniz ciddi derecede para kazanabilirsiniz. Günlük 30 – 40 TL gibi bir para kazandığınız zaman aylık ortalama elinize 1000 TL civarlarında bir para geçecektir.

Kimileri bu işi işten çıktıktan sonra yaparken kimileri ise işi gücü olmadığı için full zamanlarında yapabiliyor.

Firmaların genellikle 1000 üzerinden ödeme yaptığını düşünürsek en az 1000 adet paketleme yaparak para kazanmanız mümkün olacaktır. Bu işte çalışanlarında en az 4 saat içerisinde bu işi yapabildiklerini söylediklerini düşünürsek sizlerde bu kadar saat çalışıp kolayca para kazanabilirsiniz.

Özellikle bu işin yapımında firmaların çok fazla iş vermesi gözlemlendiği için zaten fazla para kazanmanız kaçınılmaz olacaktır. Fakat dikkat etmeniz gereken en büyük konu bu işte yapabileceğiniz kadar işin altına girmek olacaktır. Yapamayacağınızı düşünürsek bu işi kesinlikle yapmamalı ve işi bırakmalısınız.

Antalya'da yapabileceğiniz ek iş ilanları için tıklayınız.

Şişe dolum ve kapaklama işi yapmak isteyenlerin büyük bir bölümü evlerine de bu tarz işlerden almak istiyorlar ancak; eve bu tarz bir iş alamayacağını bilmeleri de ayrıca gerekiyor. Özellikle bugün baktığımız zaman birçok kişinin bu tarz işlerde çalıştığını ama evlerinde de yapmak istediğini görüyoruz. Fakat firmalar bu tarz işleri evlere vermeyi pek tercih etmiyorlar. Eğer sizlerde evlerinizde bu işi yapmak istiyorsanız farklı işlere yönelmelisiniz. Böyle bir işin evde mümkün olmayacağını bilmelisiniz.