GÜNCEL
Giriş Tarihi : 09-12-2015 23:49   Güncelleme : 09-12-2015 23:49

Simge Fıstıkoğlu Kimdir - Biyografi

Simge Fıstıkoğlu Kimdir biyografi ünlü ismin hayatı, düşünceleri hakkında detaylı bilgi veren yazı

Simge Fıstıkoğlu Kimdir - Biyografi

Simge Fıstıkoğlu 12 Aralık 1982 İstanbul - Yeşilköy doğumlu bir sanatçı. Kimdir ve biyografi konularına yazımızın devamında değineceğiz. Lise yıllarında tarih, psikoloji, felsefe gibi konulara daha çok ilgiliydi. Bu yüzden de üniversite tercihinde bölüm olarak sosyolojiyi seçti.

Simge Fıstıkoğlu 2005 yılında İstanbul Üniversitesi sosyoloji bölümünden mezun li . Aynı zamanda tasarıma da büyük ilgi duyan sanatçı ilk deneyimine moda editörlüğü yaparak başladı. Burada 3 ay çalıştıktan sonra da aslında ilgisinin daha çok yazmaya li ğu kararına vardı. Daha sonra da kendisinin televizyon kanallarında olmasının gerektiğini düşünen Simge Fıstıkoğlu 2006 yılında HaberTürk kanalında görev yapmaya başladı.

simge fıstıkoğlu kimdir

2009 yılına kadar spor haberlerini sundu. 2011 yılında artık spor dünyasından ayrıldı ve gece programları yapmaya başladı. Ağırladığı konuklarla reytingleri hiç de fena değildi. Sadece iş hayatından bilgiler verdik. Aynı zamanda müzik ve edebiyatla da yakından ilgili olan S. Fıstıkoğlu piyano dersleri alıyor. En büyük hayallerinden bir tanesi de kitap yazmak. Başka kültürleri yakından tanımayı seven bu ismin en büyük koleksiyonlarından bir tanesi de gittiği yerlerin ulaşım biletlerini saklamak. Bu sayede ne kadar çok yere gittiğini de takip edebiliyormuş.