GÜNCEL
Giriş Tarihi : 02-01-2022 21:34   Güncelleme : 02-01-2022 21:34

Sevgilinizin Niyetinin Ciddi Olduğunu Nasıl Anlarsınız?

Sevgilinizin niyeti ciddi mi? Nasıl anlaşılır? İlişkinin devamı evlilikle mi sonlanacak yoksa sevgilinizin niyeti başka mı nasıl anlarsınız?

Sevgilinizin Niyetinin Ciddi Olduğunu Nasıl Anlarsınız?

İlişkilerde sevgilinizin niyeti ciddi mi nasıl anlarsınız? İlk başlarda fazla ciddi düşünülmeden başlayan ilişkiler, zamanla farklı bir boyut kazanır. Özellikle kadınlar ilişkinin evlilikle noktalanmasını isterken, erkekler ise bağlanma korkusu sebebi ile evliliğe pek yaklaşmaz. Ciddi düşünülmeyen ilişkiler ise saman ipliğine bağlıdır. Arada duygu olmadığı için en ufak bir anlaşmazlık anında tamamen biter. Erkek arkadaşınızı gerçekten seviyor ve onunla bir hayat paylaşabileceğinize inanıyorsanız, duygularını anlamak için bazı hareketlerine dikkat etmek gerekir. Çünkü erkekler bazen çok anlamsız hareketler yaparak, kafa karıştırıcı olabilmektedir. Bazen ise sizi sevdiği halde, bunu belli etmemek için çaba gösteriyor olma ihtimali vardır. Erkeklerin bu kadar karışık olmasının asıl sebebi ise birine bağlanma korkusudur.

Başkaları İle Yaşadığınız Olumsuzlukta Tepkileri Sertse

Birlikte olduğunuz süre içinde; başınıza gelen herhangi bir talihsizlikte, sizden daha fazla telaşlanan bir erkek arkadaşınız varsa muhtemelen sizi deli gibi seviyordur. Çünkü niyeti ciddi olmayan erkek, kız arkadaşının yaşadığı olaylara fazla takılmaz. Sizi deli gibi seven ve koruyan erkek arkadaşınız ise kendini sizin için tüm tehlikelere atacak ve gereken tepkiyi anında ortaya koyacaktır. Hatta gerekirse başkaları ile kavga ederek sizi savunacaktır.

Özel Günlerinizi Asla Unutmuyorsa

Sizi seven erkek, doğum gününüzü, sevgililer gününü, tanışma gününüzü asla unutmaz. Çünkü bu günler, onun size kavuşmasını anımsatmaktadır. Küçük ama sizi mutlu edecek sürprizler yapar. Bazen ise kendi hazırladığı şık bir kahvaltı, en pahalı hediyelere değecektir. Onun tüm amacı sizi mutlu edecek sürprizi bulmak olacaktır.

İşinizi Hafifletmek İçin Koşuşturuyorsa

Size karşı derin duygular besleyen erkek, sizin zorlandığınız konularda, size yardım etmek için çırpınır durur. Bazen evinizin alışverişini, bazen faturalarınızın ödenmesini erkek arkadaşınız üstlenir. Sadece sizin bir süre dinlenmeniz için koşuşturan bir erkek arkadaş, zaten sizinle mutlu bir beraberlik düşünüyordur. Bu zor günler ve aldığınız yardım, birlikteliğinizin zor günlerinde nasıl üstesinden geleceğinizi gösterir.

Ani Sürprizler

Hiç beklemediğiniz bir anda, sırf siz mutlu olun diye, kardan adam yapıp sizi balkona çağırıyorsa, arabadan yüksek sesle müzik açıp aşağıdan serenat yapıyorsa, erkek arkadaşınızın size olan aşkını ölçmeye bile gerek yok. Çünkü aşk zaten çılgınlık demek değil mi? Sizin için bunca çılgınlığı yapan erkek ise size deli gibi âşıktır. Erkek arkadaşınızın, niyeti ise hayatınızın sonuna kadar yanınızda olmaktır.

Hastalandığınızda Başucunuzdan Ayrılmıyorsa

Birkaç gün yatağa bağlandığınızda, işini ve sosyal hayatını bir kenara bırakan ve sadece size bakmak ve çorba yapmak için çırpınan bir erkek arkadaşınız varsa, onun size olan aşkını sınamanıza gerek yoktur. Oldukça yüzeysel düşünen erkekler sadece aşırı değer verdikleri kızlar için fedakârlık yaparlar. Fazla önemsemedikleri kızlar için asla işlerini ve sosyal hayatlarını bir kenara bırakmazlar.