MAGAZİN
Giriş Tarihi : 24-03-2020 12:35   Güncelleme : 24-03-2020 12:46

Sevgilim Bana Neden Trip Atıyor Nasıl Çözebilirim?

Sevgilim Bana Neden Trip Atıyor Nasıl Çözebilirim? Sevgilim sürekli trip atıyor trip atmaması için neler yapabilirim?

Sevgilim Bana Neden Trip Atıyor Nasıl Çözebilirim?

Kızların nazı çok olur. Derdi tasası bitmez. Sevgililerinden sürekli sürprizler beklerler. Şaşırtılmak ve şımartılmak isterler. Hayal dünyalarında sizden beklentileri o kadar yüksek olur ki siz bir tık aşağısında davransanız da günü kurtaramazsınız. Siz düşünürsünüz ve dersiniz ki kendi kendinize: ” Bir derdim var. Sevdiğim kadını anlamıyorum. Ama ben daha ne yapayım?” İşin içinden çıkamazsınız. Ama belki bu kafa karışıklığınız biraz olsun azalabilir. Nasıl mı? Tabi ki bu yazıyı sonuna kadar okuyarak..

Kıskançlık:

Seven kadın kıskanır derler, doğru derler. Eğer bir kadın sizi sahipleniyorsa, sizi diğer kadınlardan kıskanır. Kıskanacak bir şey olmadığını düşünebilirsiniz ama kadınlar kendi hemcinslerini çok iyi tanıdıklarından dolayı onları anlayışla karşılayın. Başka bir kadının adını cümle içinde kullanmayın diyemiyoruz. Çünkü o zaman, kıskançlık değil de güvensizlik boyutuna taşınmış olur durum. Kısaca; sevgilinizin huyuna gidin beyler.

trip atan sevgili

Kadınların özel dönemleri:

Cem Yılmaz’ın tarifiyle, gri eşofmanı çekip evinde saç baş dağılmış şekilde oturan bir kadını mutsuz etmeyin. Çünkü bir kadının en ilgiye muhtaç ve huysuz haliyle bu dönemde karşılaşırsınız. Çiçek, çikolata, şekerleme, romantik mesajlar gibi romantizm adına ne numaranız varsa hepsini kullanın. Artı puanlar hanenize işlenecektir.

Her zaman haklı olan kız:

Kızlar her zaman haklıdır. Hiç itiraz yok. Onlarla laf yarıştırmaya kalkarsanız siz zararlı çıkarsınız ve en son kendinizi sevgilinizden özür dilerken buluverirsiniz. Sonra ver elini çiçekçi durumuna düşmemek için; susun, sevgilinizi dinleyin ve alttan alıp özür dileyin. Mutluluğun formülünü çözdünüz bile!

BİR DERDİM DAHA VAR: SEVGİLİM ÇOK KONUŞUYOR NE YAPMALIYIM DİYORSANIZ BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLA... :)

Dalga geçmeyin!:

Biri dalga geçmek mi dedi? Hele de bir kadınla? Yavaştan ortamdan uzaklaşın ve içinizden tüm duaları edin. Erkekler kendi aralarında istediği gibi konuşur ve birbirlerine alınmazlar. Ama alıngan ve kırılgan yapıdaki bir kadını, erkek arkadaşlarınızla aynı kefeye koyup dalga geçer gibi konuşursanız, o zaman ayva sezonu sizin için erken açıldı demektir.

Aslında kadınları anlamak zor diyorsunuz ya, yanılıyorsunuz. Doğru taktiklerle trip kelimesi tam olarak lügatınızdan çıkmasa da hayatınızı daha az etkileyecek.