EKONOMİ
Giriş Tarihi : 12-12-2020 17:26   Güncelleme : 12-12-2020 17:26

Satış Ortaklığında Çiftçi Yöntemiyle Para Kazanmak

Satış ortaklığında çiftçi yöntemiyle para kazanma yolları nelerdir? Çiftçi yönteminin avantajları ve dezavantajları nelerdir?

Satış Ortaklığında Çiftçi Yöntemiyle Para Kazanmak

Çiftçi ne yapar? Önce tarlayı hazırlar, yiyecek elde etmek için tohumu eker, sular, büyümesi için çok titiz davranır ve mahsulünü elde eder. Bu işleri yaparken de alnından ter akar. Satış ortaklığında çiftçi yöntemi de bunun aynısıdır. Kişi, internetten para kazanmaya başladığı anda bütün yorgunluğunu unutur. Bunun için sadece sabırlı ve çalışkan olmak gerekir.

Kısa vadede kazanç elde edilmez. Yaptığı çalışmalar kalıcı olduğu için kazancını zamanla otomatikleştirir. Tercihe göre ücretli veya ücretsiz web site / blog kurularak başlanan bu sistemle yıllar sonra bile pasif kazanç dediğimiz gelirler elde edersiniz. Gelin bu yöntemin avantajlarını ve dezavantajlarını maddeler halinde görelim.

Satış ortaklığında çiftçi yönteminin avantajları:

 Para kazanmak için hiçbir riskiniz yoktur. En önemli madde budur. Sermaye gerektirmez.

 Kalıcı bir para kazanma yöntemidir. Sistemi kurduktan sonra fazla takip etmezsiniz.

 İlerleyen zamanlarda ünlü şirketlerin reklamlarını yayınlayarak da para kazanabilirsiniz.

 Zamanla kazancınızın nasıl otomatikleştiğini göreceksiniz.

 Sisteminiz yıllarca Google veri tabanında kalır. 10 yıl sonra bile para kazanmaya devam edersiniz.

Satış ortaklığında çiftçi yönteminin dezavantajları:

 Hızlı bir şekilde para kazanamazsınız. Bu süre 2-3 ayı bulabilir.

 Sabırlı değilseniz başarılı olma ihtimaliniz çok düşüktür. İnternet ortamında neler olacağı bilinmez, para kazanamıyorum diye asla umudunuzu kaybetmeyin.

 Avcı yöntemine kıyasla daha fazla emek gerektirir.

Aslında ben yukarıdaki maddeleri dezavantaj olarak görmüyorum. Çünkü ilk başlarda göstereceğiniz fedakârlıklar, daha sonraki zamanlarda rahat etmenizi sağlayacaktır. Satış ortaklığı sistemine yeni başlayanlara kesinlikle önereceğim yöntem budur. Avcı yöntemi ile başlarsanız hayatınızın sonuna kadar bir daha internetten para kazanmak istemeyebilirsiniz. “İnternetten para kazanılmaz” ön yargısı insanların kazanmaya başlamasını önlüyor. Kendilerine uygun olmayan yöntemlerle para kazanmaya çalışmak.

EV HANIMIYSANIZ EVDE YAPILABİLECEK EK İŞLER SAYESİNDE AYDA 4000 TL KAZANABİLİRSİNİZ.

Çocuk bile 9 ayda dünyaya gelirken 2-3 ay sabredemiyorsanız farklı bir işte çalışmaktan başka çareniz yok. Web site / blogla uğraşamam diye düşünüyorsanız, aylık elektrik faturanızı ödemeye yetecek kadar para kazanmaya talim etmişsiniz demektir. Sosyal medya ve forumla satış ortaklığında ne yazık ki istediğiniz paraları elde edemezsiniz. Web site / blog kurmak artık hazır sistemlerle çok kolaydır, gözünüzü korkutmayın. Çiftçi yöntemi şimdiye kadar ki 1 numaralı yöntem olmuş ve olmaya da devam edecektir.

Hiçbir şey için geç olmadığını unutmayın. Bu saatten sonra da beklemenin bir anlamı olmadığını düşünerek; sloganımı tekrarlamak istiyorum: Bugün ya da yarın değil, şimdi!

Bunlar benim için uzun iş, benim acil paraya ihtiyacım var diyorsanız Acil Para Kazanma Taktikleri yazımızı mutlaka okuyun.