GÜNCEL
Giriş Tarihi : 08-12-2020 23:12   Güncelleme : 08-12-2020 23:13

Pamukkale Aquapark Nasıl Gidilir ve Giriş Ücretleri

Pamukkale Aquapark nasıl gidilir? Çavuşoğlu aquapark giriş ücretleri nedir? Pamukkale aquapark hakkında genel bilgiler.

Pamukkale Aquapark Nasıl Gidilir ve Giriş Ücretleri

Pamukkale’nin En Güzel Aquaparkı

Denizli’nin Pamukkale ilçesinde yer alan Çavuşoğlu Aquapark yaz aylarında serinlemek isteyenler için hem havuz hem de kaydırak eğlencesi sunuyor. Pamukkale sınırları içerisinde en büyük havuz genişliğine sahip olan bu tesiste ayrıca yemek alanları ve müzik eğlence kısımları da bulunuyor.

Pamukkale Çavuşoğlu Aquapark’a Nasıl Gidilir?

Eğer kendi aracınızla buraya gelmek istiyorsanız öncelikle Pamukkale yoluna giriniz. Irlıganlı girişini gördüğünüzde buraya doğru sapınız. Irlıganlı yolunda yaklaşık olarak 700 metre ilerlediğinizde Aquapark tabelalarını görmeye başlayacaksınız. 

Toplu taşıma ile gitmek isterseniz garajdan kalkan Pamukkale dolmuşlarına binebilirsiniz. Yol üzerinde sizi Aquapark’a en yakın noktada indireceklerdir. Yaklaşık olarak 5 dakikalık bir yürüyüş sonrasında havuza ulaşabilirsiniz.

Pamukkaleye nasıl gidilir yazımızdan daha detaylı tarifi alabilirsiniz.

Aquapark Hakkında Genel Bilgiler

Pamukkale’nin en büyük aquaparkı olan Çavuşoğlu’nda hem yetişkinler hem de çocuklar için havuzlar bulunuyor. Derinliği 2 metre, 1,6 metre ve 1,1 metre olan havuzlarda hem yüzebiliyor hem de kaydırakların keyfini çıkarabiliyorsunuz. Yüzme bilmeyenler için tasarlanmış olan kaydırak havuzları 110 cm derinliğindedir. Bu sayede kaydıraktan kaydıktan sonra boyunuzu aşmayacak bir havuza düşersiniz.
Toplamda 1000 metrekarelik bir havuza sahip olan Çavuşoğlu, Ege bölgesinde de büyüklük açısından ilk üçte yer alıyor.

Aileler İçin Üst Düzey Güvenlik

Pamukkale Aquapark içerisinde sürekli olarak özel eğitilmiş güvenlik görevlileri yer alır. Ek olarak cankurtaranlık eğitimi de almış olan bu güvenlik görevlileri sizin daha keyifli bir şekilde eğlenmenizi amaçlar. Ayrıca çiftler için de bulunan animatörler çocuklarınızı alır ve gün boyu eğlenceleriyle sıkılmalarını önler. Bu sayede siz de eşinizle havuzun keyfini daha rahat bir şekilde yaşayabilirsiniz.

Pamukkale Aquapark Havuza Giriş Ücretleri

Aquapark’a kişi başı giriş ücreti 80 TL’dir. Bu ücretle gün boyu sınırsız bir şekilde havuzdan faydalanabilirsiniz. Eğer gideceğiniz gün doğum gününüzse %50’lik indirimden faydalanabilirsiniz. Ulaşım veya diğer sorularınız içinse 0258 279 24 37 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.