EKONOMİ
Giriş Tarihi : 13-10-2018 23:28   Güncelleme : 13-10-2018 23:28

Kolay Kredi nedir? Kolay kredi nasıl alınır?

Kolay Kredi nedir? Kolay kredi nasıl alınır? Kredi notu düşük olan bir kişi nasıl kolay bir şekilde kredi çekebilir?

Kolay Kredi nedir? Kolay kredi nasıl alınır?

Bankaların kredi verirken birden fazla prosedürü olabilir ancak bazı durumlarda bu prosedürleri aşmanın da bir yolu vardır elbette. Örnek verecek olursak bazı bankalar sadece gelir belgesiyle kefilsiz kredi imkanı sunmaktadır. Son olarak Yapıkredi bankasının başlatmış li ğu bir kampanya bulunmaktadır. Anında 10.000 Tl hesabında diye Yapı Kredi bankası internet bankacılığına giriş yaparak çıkan ekrandan 10 bin tl kredi anında hesabına geçecektir ibrasine onay vermeniz durumunda 10 bin tl krediniz saniyeler içerisinde hesabınıza aktarımı sağlanacaktır. Eğer kredi notunuz 1000 ve üzerinde bir rakamda ise sadece ücret bordronuz ile herhangi bir bankanın şubesine giderek de istediğiniz krediyi rahatlıkla çekebilirsiniz.

Kredi notum kötü kredi çekebilir miyim?

Birçoğunuz bu sorunun cevabını hayır olarak bilse de imkansız değildir. Kredi notu 1000 üzeri olan bir tanıdığınız ile birlikte herhangi bir bankaya giderek kredinizi çekebilirsiniz. Bu tür kredilerde bankaların istekleri şubelere göre bile farklılık gösterebilmektedir. Örnek olarak herhangi bir akbank şubesi bu tarz durumlarda erkek müşterileri için askerlikle ilişiği yoktur belgesi isterken başka şubelerinde bu tarz işlemler söz konusu değildir.

Sizin geçmişe dayalı birkaç sorunlu ödemeli kredileriniz var ancak yine de kredileri ödeyip kapattıysanız, banka size yüksek faizden kredi onaylayarak “daha önce sorun olmuş ancak ödemiş” mantığıyla kredi onaylar. Ancak bu durumda size düşük faizli başvuru yaptığınız krediyi onaylamaz.

Ancak siz yine de yüksek faizli kredi almak yerine düşük faizli krediler ile ilgilenip sunabildiğiniz kadar ödeme yapacağınıza dair referans sunmalısınız. Maaş bordrosu dışında kefil olması da düşük faizli kredinizin onaylanmasında büyük etken olacaktır.