Fragmanlar
Giriş Tarihi : 18-12-2015 18:08   Güncelleme : 18-12-2015 18:08

Kocan Kadar Konuş Hangi Kanalda, Saat Kaçta

Kocan Kadar Konuş filmi hangi kanalda yayınlanıyor, Kocan Kadar Konuş saat kaçta başlayacak.

Kocan Kadar Konuş Hangi Kanalda, Saat Kaçta

Kocan Kadar Konuş filmi saat kaçta başlayacak, Kocan Kadar Konuş hangi kanalda yayınlanacak bilgilerinden önce filmin vizyonda çok tuttuğunu ve TV'de ilk kez yayınlandığını söyleyelim.

Romantik komedi kategorisi altında olan Kocan Kadar Konuş filminin başrollerinde ise Ezgi Mola, Murat Yildirim, Nevra Serezli, Ebru Cündübeyoğlu bulunuyor. Deneyimli ekip hem sizi güldürürken hem de o sıcak romantizmiyle bir anda filmin içerisine çekiyor. Bambaşka ailenizden, sıcak ve samimi bir film olması sayesinde güzel bir akşam geçirmenizi de sağlayacak.

Filmin kısaca konusundan da bahsedecek olursak; 30 yaşına gelmiş olan Efsun, hayatının kalan kısmını birlikte geçirmeyi hedeflediği gerçek aşkı, sevgiyi, dürüstlüğü ararken, akranı olan kadınlar gibi erkekleri yönlendiremeyen genç kadının imdadına, 'kadınlığın kitabını yazmış' İzmirli ailesi yetişir. Kendisini güvenilir Türk kadınlarına emanet eden Efsun erkeklerin tüm zaaflarını öğrendikten sonra ise karşısına yıllardır unutamadığı lise aşkı Sinan çıkar.. 

Kocan Kadar Konuş 18 Aralık 2015 Cuma günü saat 20.00'da başlayacak ve TV 8'de yayınlanacak. Film hakkındaki görüş ve yorumlarınızı belirtmenizi rica ediyoruz.