İş İlanları
Giriş Tarihi : 04-03-2019 22:48   Güncelleme : 05-03-2019 16:13

Katar Havayolları Personel Alım İlanı 2019

Katar Havayolları Personel Alım İlanı 2019 - 7500 TL maaş ile hava personeli alınacak. Şartları ve başvuru şekli haberimizde.

Katar Havayolları Personel Alım İlanı 2019

Katar havayolları 2019 yılı içerisinde yapacağı personel alımı ile yüzlerce vatandaşımıza iş imkanı sunacak.

7500 TL başlangıç maaşı ile eşyalı daire sunan şirkete başvurular izdiham yarattı. Astronomik maaşlar vererek Türk ve yabancı pilot transferleri yapan Doha merkezli Katar Havayolları, İstanbul'da yaklaşık 7 bin 500 lira’dan maaş başlangıcı ile kabin görevlisi olmak isteyen Türk arayacak.

İlerleyen yıllarda maaş daha da artacak

Başvurusu kabul edilenlerin ilerleyen dönemde şirkette geniş gövdeli uçaklarda sorumlu li ğunda maaşı 15 bin lirayı da geçecek. Kabul edilen Türklere Doha’da ortak kullanımlı eşyalı daire de tahsis edecek.

Katar Havayolları büyüyen filosuna paralel olarak artan uçuş ekibi ihtiyacını karşılamak adına dünya genelinde pilot ve kabin görevlisi arıyor. Türkiye'de çalışan Türk ve yabancı pilotlar arasında astronomik maaşlar vererek transferler yapan Katar Havayolları şimdi de İstanbul'da kabin personeli alımı ile ilgili etkinliğe geliyor.

6 aylık deneme süresi

Şirket işe alacağı personeli 6 ay boyunca deneme süresi içerisinde tutacak. Bu süre zarfı içerisinde herhangi bir problemi olmayan çalışanla sözleşme imzalanacak. Aynı zamanda Doha’da ev imkanı da sunulacak.