EĞİTİM
Giriş Tarihi : 01-06-2018 14:43   Güncelleme : 27-11-2020 18:13

İstanbul’un En İyi 5 Kız Yurdu!

İstanbul’un En İyi 5 Kız Yurdu!

Küçük kuzunuz büyüdü ve artık koskocaman üniversiteli bir kız li . Yurt bulmak konusundaki haklı endişelerinizi ise anlıyoruz. Ama endişelenmeyin çünkü artık kız öğrenciler İstanbul’da okurken 5 yıldızlı otel konforunda ve baba ocağı sıcaklığında yurtlarda kalıyor. İşte İstanbul’un en iyi 5 kız yurdu sıralaması.

1 - ;

bu konuda başı çekenlerdendir. Merkezi konum, 24 saat güvenlik sistemleri ve güvenlik ekip kameralarıyla izlenen binası ve giriş çıkışlarda yüz okumalı güvenlik sistemleri sayesinde üstün güvenlik önlemleri ve maksimum konforlu odaları, sosyal aktiviteleri sebebiyle çok tercih edilmektedir. Kız Öğrenci Yurdu

2 - Leydi İstanbul Şişli Kız Yurdu;

Birçok üniversiteye dakikalar mesafesinde olan Leydi İstanbul Şişli Kız Yurdu’nda kız çocuklarınız için aradığınız tüm kayseri esc bayan konforu bulabilirsiniz.

3 - Özel Lider Şişli Kız Yurdu;

merkez, konum, ferah odalar, kişisel mobilya imkanı, kafeterya, tv- oda telefonu gibi güzel imkanlardan bu yurtta da faydalanabilirsiniz.

KIZ YURDU

4 - Özel Babahan Kız Öğrenci Yurdu;

7 Gün Açık Büfe ücretsiz kahvaltı, 7 gün - 24 saat kesintisiz internet, 24 saat sıcak su, ücretsiz fitness salonu, etüt çalışma alanı, kütüphane, revir gibi hizmetleri Avcılar’da konuçlanan bu yurtta bulabilirsiniz.

5 - Turkuaz Bakırköy Kız Öğrenci Yurdu;

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı Özel Turkuaz Öğrenci YüksekÖğrenim Kız Öğrenci Yurdunda güler yüzlü personel hizmeti altında konaklama hizmeti bulabilirsiniz. Şefkatli ve tecrübeli yönetim kadrosuyla öğrenciler burada evlerindeki konforu ve huzuru bularak başarılarına katkı sağlıyor. Yeriyse Çapa Fatih’te güvenli ve merkezi bir konumda bulunuyor.

Turkuaz KIZ YURDU

İstanbul’un En İyi 5 Kız Yurdunda Bulabileceğiniz İmkanlar;

1-Merkezi konum

2-Uygun Fiyat Ve Kaliteli Hizmet

3-Süit odalar

4-Size özel mobilyalar

5-7/24 güvenlikli bina ve giriş çıkış

6-Geniş odalar

7-Yüksek memnuniyet

8-Nitelikli personel

9-Banyolu odalar

10-Hızlı internet

11-Etüd odası

12-Revir

13-Periyodik temizlik

14-Çamaşır ütü

15-Lezzetli yemekler

16-Uygun fiyat