EĞİTİM
Giriş Tarihi : 01-06-2018 08:00   Güncelleme : 20-08-2018 08:00

İstanbul Aydın Üniversitesi Kız Öğrenci Yurdu

İstanbul Aydın Üniversitesi Kız Öğrenci Yurdu

İstanbul Aydın Üniversitesi Kız Öğrenci Yurdu 

İstanbul kız yurdu arayışlarınız konusunda size konforlu bir kucak açıyor. Üstün ve kaliteli yurt standartları konusunda hayalini kurduğunuz her şeyi bu merkezde bulabilirsiniz. Dilediğiniz kişi sayısına sahip ferah ve konforlu odalar, spor – sosyal aktivite- eğlence faaliyetleri, sağlık hizmetleri, bina içi ve dışı 24 saat güvenlik hizmetleriyle yurdumuz size aradığınız her şeyi bir arada sunuyor.

İstanbul’un en güzide ve nezih semtlerinden biri olan Florya’da konuçlanan İstanbul Aydın Üniversitesi ; modern döşenmiş ful donanımlı odaları sayesinde oda anlamında tüm ihtiyaçlarınıza cevap verirken, sosyal aktivite alanında da yurt binası içinde canınızın sıkılmasına dahi fırsat bırakmayacak donanımda bir tesistir. Odanızı tek kişilik olarak bireysel ya da 4 kişiye kadar toplu kullanıma açık şekilde seçebilirsiniz. Bu anlamda dilerseniz müstakil odalardan dilerseniz de arkadaşlarınızla birlikte paylaşım içinde kullanabileceğiniz bir odaya sahip olabileceksiniz. Bu anlamda size ev sıcaklığını anımsatacak olan ful konforlu odalarda ailenizin aklı da siz de kalmamış olacaktır.  

Sosyal Aktivite  

İstanbul Aydın Üniversitesi Kız Öğrenci Yurdu nu seçtiğinizde hiçbir aktiviteden geri kalmayacağınızı bilmelisiniz. Elbette okul hayatının yanı sıra li ğınız öğrenci yurdunun da bir ev konforu çizgisinde size aradığınız tüm aktiviteleri ve gereken eğlenceyi sunabilmesi gerekir. Bu anlamda derslerinizden arta kalan zamanlarınızda ya da yoğun vize – final dönemlerinizde kafanızı boşaltmanız adına yurt içinde yararlanabileceğiniz eğlence ve oyun odası hemen yanı başınızda olacak. Satranç, Playstation, bilardo masa tenisi gibi spor ve sosyal aktivite severlere imkan tanıyacak olan bir çok hobi alanı yurt binası için de sizleri bekliyor.

İstanbul Kız Öğrenci Yurtları dendiğinde hemen akla gelen İstanbul Aydın Üniversitesi Kız Öğrenci Yurdu’nu seçtiğinizde pişman olmazsınız. Merkezi Konum Avrupa yakasındaki İstanbul Aydın Üniversitesi Kız ; alışveriş merkezlerine, hava alanına, toplu taşıma araçlarına dakikalar uzaklığındadır. Bu anlamda tatillerde uçağa bindiğiniz gibi saatler içinde şehir dışında yaşayan ailenizin yanında olabilirsiniz. İstanbul Aydın Üniversitesi İstanbul Kız öğrenci Yurdu ziyaretlerinizi bekliyor.