YEREL
Giriş Tarihi : 15-01-2020 11:05

İş Montu olarak softshell mont!

İş Montu olarak softshell mont ve özellikleri

İş Montu olarak softshell mont!

Giviu ailesi olarak sizin için çözüm odaklı ürünler sunuyoruz. Kapsamlı bir iş kıyafeti yelpazesi üretiyoruz. İhtiyacınız olan tüm iş kıyafetleri burada mevcuttur; su geçirmezlikten yeleklere, softshell ceketlerinden vücut ısıtıcılarına ve pantolonlardan tişörtlere kadar her şey. İşveren için, işyerinde güvenlikle ilgili sorumluluk almak son derece önemlidir ve en yüksek önceliğe sahip olmalıdır. Çalışanlarınızı mümkün olan en iyi şekilde korumak için, iş kolunuz için doğru güvenlik donanımlarına sahip olmanız önemlidir. Kış şartları korunmak zorunda olduğunuz ağır şartlardır. Çalışanlarınızı hem soğuktan, rüzgârdan ve yağmurdan koruyacak hem de onları rahat hareket ettirecek kıyafetlerimize göz atın. Yeni kumaşların geliştirilmesine adım olarak, geçmişte geleneksel olarak kullanılan pamuk veya polyester-pamuk karışımlarından başka malzemelerden iş ceketleri üretmek mümkün hale gelmiştir.

Yeni iş ceketleri, onları geleneksel meslektaşlarından ayıran avantajlar sunar. Örneğin, softshell bir ceket, geleneksel iş ceketine kıyasla tamamen farklı bir esneklik seviyesi sağlar. Softshell ceketi yumuşak ve esnek yüzeyi ile diğerlerinden ayırabilirsiniz. Ayrıca iç tarafı polar kaplı olacağı için extra polar mont almanıza gerek kalmayacaktır. Bir softshell montun içi farklı şekillerde yapılabilir, ancak genellikle cilde karşı yumuşak olacaktır. Hareketlerinizde rahatlık ve dış etkilere karşı yüksek koruma sağlar. Softshell ceketler, gerçekleştirilen iş için sadece doğru özelliklere sahip kumaşlarda mevcuttur.

Giviu iş kıyafetlerini tasarlarken, softshell ceketler geliştirirken, gereksinimlerin bir iş ceketi giyerken yapılan işe bağlı olarak değiştiğinin bilincindeyiz. Bu nedenle yüksek teknoloji kullanarak en kaliteli kumaşlarla çalışıyoruz ve onlara tam olarak doğru özellikleri veriyoruz. Bir iş kıyafeti seçerken, bu kıyafetin ne kadar nefes alabildiğine ve ne kadar su geçirmez olduğuna bakmak iyi bir fikirdir. Modern teknoloji bu iki özelliği birleştirmemize izin verir ve hem nefes alabilir hem de son derece su geçirmez bir iş kıyafeti oluşturmak mümkündür. Giviu size en özel seçenekleri sunar.