EKONOMİ
Giriş Tarihi : 08-12-2020 12:06   Güncelleme : 08-12-2020 12:06

İnternetten Para Kazanmak İçin Eğitim Seti Almak Zorunda Mıyım?

İnternetten para kazanmak için eğitim seti almak zorunda mıyım? Farklı stratejilerle internetten para kazanmak mümkün.

İnternetten Para Kazanmak İçin Eğitim Seti Almak Zorunda Mıyım?

İnternetten para kazanma konusunda herhangi bir eğitim seti almak zorunda değilsiniz. İlk makalemde belirttiğim gibi elinizin altında sonsuz bir altın madeni, yani internet var. Yalnız sürekli yazılarımda da değindiğim üzere internet ortamında; gerçeklik niteliği taşımayan kısa sürede zengin olma yöntemleri yüzünden sağlıklı bilgilere ulaşılması imkânsız hale geldi.

İnternetten para kazanma eğitimi veren setler çok büyük paralar değil. 80 - 100 TL gibi rakamlar belki sizin için önemli değil ama bu herkes için aynı olmayabilir.

İnternetten para kazanma için deneme - yanılma zaman alır.

Kendiniz araştırarak deneme-yanılma stratejisiyle birçok para kazanma yolunu deneyebilirsiniz. Zamanla para kazandıran ve kazandırmayan yöntemleri bir şekilde kendi çabalarınızla bulabilirsiniz. Araştırmak, öğrenmek yani tecrübe sahibi olmak zaman alan aktivitelerdir. Biliyorsunuz hayatta en önemli şeylerden bir tanesi de zamandır.

Benim zamanım yok diyorsanız

Biraz kendimden bahsetmek istiyorum. Ben de ilk başlarda kendim öğrenmeye çalıştım ancak bir şeylerin yolunda gitmediğinin farkındaydım. O eksikliği bulmak için epey zaman harcamıştım. Baktım işin içinden çıkamadım, birkaç tane eğitim seti aldım. Daha önce almadığıma o kadar pişman oldum ki benim 2 senede öğrendiğim tecrübeyi 2 haftada öğrenebileceğimi gördüm.

2 sene geriden geliyorum

Kaybettiğim o zaman içerisinde kim bilir ne kadar kazanacaktım düşünmedim değil. O günden sonra piyasaya çıkan bütün eğitim setlerini aldım. Bazıları benim bilgi seviyemde bile değildi. Bu, piyasadaki ürünlerin çoğunun çöp olduğunu gösteren, para kazanmakla uzaktan yakından alakası olmayan setlerdi. İşte buradaki anahtar budur: Kaliteli bir eğitim seti bulabilmek. İnternetten bulabileceğiniz bilgilerin, sanki hiçbir yerde yokmuş gibi toparlanıp da eğitim seti olarak çıkarılması hakikaten sinir bozucu hale gelmişti. Ama içlerinde çok kaliteli eğitim setlerine de denk geldim. İşte bu setlerden çok farklı stratejiler öğrendim.

Bu stratejiler uzun soluklu olsa da internetten acil para kazanma taktikleri sayesinde daha hızlı bir şekilde gelir elde etmeye başlayabilirsiniz.

Farklı strateji daha fazla para kazanmak demektir

Hani bir laf vardır, her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır diye. Kesinlikle doğru bir atasözüdür. Akıl akıldan üstün olduğu için her setten farklı bir taktik yakaladım. Yeni bilgiler, yeni taktikler, yeni stratejiler yani kendimi eğitmek için ihtiyacım olan her şeyi zaman kaybetmeden elde edebiliyordum. Hala da yeni çıkan eğitim setlerini alıyorum. “Acaba içinde ne yazıyor? Benim bilmediğim bir şey var mı?” diye merak ediyorum. İnsanın kendini geliştirmesindeki en büyük etken merakıdır. Bu setlerin faydalarını kesinlikle gördüm ve görmeye devam ediyorum. Pişman olduğum tek bir şey var, hayatımdan giden koskoca 2 sene.

Konumuza dönecek olursak, internetten para kazanma yöntemlerini araştırabilir, deneyerek para kazanıp kazanamadığınıza bakabilir ve kendinize bir yol çizebilirsiniz. Kazandığınız bir yöntem bulduğunuzda kazancınızı artırmak için de çeşitli arayışlara girebilirsiniz. Araştırarak öğrenmenin başka bir dezavantajı daha vardır: Herhangi bir kişiden yardım veya destek isteyemezsiniz.

Eğer bir eğitim seti ile yola başlarsanız, takıldığınız yerde seti hazırlayan kişiden sınırsız yardım ve destek alabilirsiniz. Bu eğitim setlerinin en büyük avantajlarından bir tanesidir. Unutmayın; zaman içerisinde kazanılmış bilgi ve tecrübeyi anında elde etmek ancak bu yolla mümkün olabilir.