Sıcak Fırsatlar - Kampanyalar
Giriş Tarihi : 30-08-2019 22:52   Güncelleme : 30-08-2019 22:52

Hepsiburada 25 TL İndirim Kodu Türk Telekom (200 TL ve Üzerine)

Türk Telekom müşterilerine özel Hepsiburada.com'da 200 TL ve üzeri alışverişlere anında 25 TL indirim kodu sağlanıyor.

Hepsiburada 25 TL İndirim Kodu Türk Telekom (200 TL ve Üzerine)

Türk Telekom müşterileri Hepsiburada.com’da yapacakları 200 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olmak üzere 25 TL indirim kodu kazanıyor.

Hepsiburada.com 25 TL indirim kodunu almak için öncelikle Türk Telekom müşterisi olmanız gerekiyor.

Kod Nasıl Alınıyor?

Türk Telekom Mobil uygulamasından Size Özel Fırsatlar’a girdiğinizde kodunuzu oluşturabiliyorsunuz. Uygulama yoksa cep telefonundan "HEPSIBURADA"  boşluk TCKN yazıp 6262'ye kısa mesaj göndererek fırsat kodu alınması ve fırsat kodunun Hepsiburada mobil uygulamasında "Hediye Çeki Kullan" alanına girilmesi gerekmektedir.

Hepsiburada 25 TL indirim kodu için kampanya koşulları ise şu şekilde:

Kampanya 20 Agustos 2019 - 30 Eylül 2019 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanyadan Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu aboneleri  yararlanabilir.

25 TL anında indirim, Hepsiburada mobil uygulamasından yapılacak chipgold, ziynet altın ile diğer altın ürünleri hariç 200 TL ve üzeri (KDV dahil ödeme kuponu, hediye çeki, kargo bedeli hariç) alışverişlerde geçerli olacaktır.

Hepsiburada'da yapılacak olan indirimli alışverişlere altın alımları dahil değildir.

Her kullanıcı bir indirim kodunu, tek alışverişte bir kez kullanabilir.

Kampanyadan faydalanmak için müşterilerin kampanya kodunu ödeme ekranındaki "Hediye çeki kullan" alanına girmeleri gerekmektedir. Kampanya kodunun kullanımı yalnızca kodu kullan alanının denendiği hesapta geçerlidir, farklı bir hesapta denendiğinde kod geçersiz olacaktır.

Her müşteri kampanyadan yalnızca 1 kez yararlanabilir.Farklı kulanıcı adı, rumuz,kimlik ve iletişim bilgileri ile kampanyaya katılınmasına rağmen fatura adresi, ticari ünvan,vergi numarası gibi mali unsurların ve başvuru sahibinin aynı olması durumunda Hepsiburada kazanılacak olan indirimi haber vermeden iptal etme hakkına sahiptir.

Kampanya, yalnızca Hepsiburada mobil uygulamasında geçerlidir. Desktop ve mobil site alışverişleri kampanyaya dahil değildir.