Fragmanlar
Giriş Tarihi : 13-12-2015 02:19   Güncelleme : 13-12-2015 02:19

Hayat Mucizelere Gebe Tekrar Bölümleri Hangi Gün Yayınlanıyor

Hayat mucizelere gebe dizisinin tekrar bölümleri hangi gün yayınlanıyor, saat kaçta başlıyor bilgisi yazımızda.

Hayat Mucizelere Gebe Tekrar Bölümleri Hangi Gün Yayınlanıyor

Hayat Mucizelere Gebe dizisinin tekrar bölümleri hangi gün ve saat kaçta yayınlanıyor bilgisi yazımız içerisinde yer alıyor. Başladığı günden bu yana gerek sosyal medyada gerekse diğer platformlarda çok konuşulan Hayat Mucizelere Gebe aynı zamanda usta isimleri de bünyesinde barındırıyor. 

Dizi konu olarak da li kça sıra dışı olunca herkesin büyük ilgisini çekti. Yeni bölümü kaçıranlar için tekrar bölümleri de yine Kanal D ve TV2 ekranlarında yayınlanıyor. Öncelikle öğrenmek için yazımızı inceleyebilirsiniz.

Hayat Mucizelere Gebe dizisinin başrollerinde Hande Ataizi bulunuyor, kendisini uzun zamandan beri televizyon projelerinde göremiyorduk. Dizideki İnci karakteri bir gün doktora gider. Jinekolog da yanlışlıkla spermleri İnci’nin vücuduna enjekte eder. Hamile kalan İnci’nin tüm hayatı değişir, çünkü yakın bir zamanda evlilik planları kuruyordur ve ciddi bir ilişki içerisindedir. İnci atanmayı bekleyen öğretmen rolündedir fakat ataması yapılana dek bir otelde çalışmaktadır. Dizinin tekrar bölümleri haftasonu öğle saatlerinde yayınlanmaktadır, aynı zamanda TV2'de de tekrar bölümleri yayınlanıyor. Kanal D'nin yayın akışından da takip edebilirsiniz.