Fragmanlar
Giriş Tarihi : 10-12-2015 18:00   Güncelleme : 10-12-2015 18:00

Hayat Mucizelere Gebe Hangi Gün, Saat Kaçta Yeni Bölüm

Hayat Mucizelere Gebe yeni bölüm hangi gün yayınlanıyor, saat kaçta başlıyor

Hayat Mucizelere Gebe Hangi Gün, Saat Kaçta Yeni Bölüm

Kanal D’nin yeni dizisi Hayat Mucizelere Gebe hangi gün yeni bölüm oynuyor, yeni bölüm saat kaçta başlıyor gibi bilgilerden önce dizinin kısaca konusundan da bahsedelim. Dizide son yılların en bomba kadrosu yer alıyor. Hande Ataizi’nin de ekranlara geri dönmesiyle birlikte Hayat Mucizelere Gebe dizisi muhteşem bir reytinge de ulaştı.

Dizideki İnci karakteri bir gün doktora gider. Jinekolog da yanlışlıkla spermleri İnci’nin vücuduna enjekte eder. Hamile kalan İnci’nin tüm hayatı değişir, çünkü yakın bir zamanda evlilik planları kuruyordur ve ciddi bir ilişki içerisindedir. İnci atanmayı bekleyen öğretmen rolündedir fakat ataması yapılana dek bir otelde çalışmaktadır.

Hayat Mucizelere Gebe

Şimdi İnci’yi zor bir karar beklemektedir. Bebeği doğurmalı mı yoksa doğurmamalı mı? Annesi doğurma derken, ananesi ise doğur der. Kısacası her kafadan başka bir ses çıkar. Başrollerinde Hande Ataizi, Damla Colbay, Yiğit Dikmen, Yusuf Akgün, Erkan Sever, Burcu Binici, Işıl Yücesoy’un bulunduğu Hayat Mucizelere Gebe yeni bölümü her Pazar günü saat 20.00’da Kanal D’de. Dizinin yeni bölüm saatinde veya gününde değişiklik olursa yazımız da güncellenecektir. Hayat Mucizelere Gebe dizisi hakkındaki yorumlarınızı da yazmanızı bekliyoruz.