GÜNCEL
Giriş Tarihi : 12-12-2020 14:15   Güncelleme : 12-12-2020 17:11

Hakan Taşıyan Son Durumu Nasıl ve Son Hali

Hakan Taşıyan son durumu nasıl ve son hali. Hakan Taşıyan sağlık sorunları nedeniyle tedavi altında. Karaciğer ve böbrek nakli olacak.

Hakan Taşıyan Son Durumu Nasıl ve Son Hali

Hakan Taşıyan uzun zamandan bu yana sağlık problemleri nedeniyle tedavi altında. Hakan Taşıyan’ın son hali ve son durumu da sevenleri tarafından merak ediliyor.

Hem karaciğer hem de böbrek nakli için bekleyen Hakan Taşıyan’a organ bağışlayacak kişiler de belli oldu.

İŞKUR'DAN GÜNLÜK 95 LİRA VE 400 TL KREŞ DESTEĞİ İÇİN BAŞVURULAR BAŞLADI. ŞARTLAR VE DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ.

En yakınları organlarını bağışlayacak

Hakan taşıyan’a kız kardeşi böbrek, oğlu ise karaciğer bağışı yapacak. Zorlu ameliyatlar sonra umarız sağlığına kavuşur. Ankara Şehir Hastanesi’nde tedavi altında olan Hakan Taşıyan'ın organ nakli olması gerektiği geçtiğimiz günlerde basına yansımıştı.

Zor günler geçiriyor

Henüz 47 yaşında olan ünlü müzisyen geçirdiği sağlık sorunları nedeniyle iş hayatından da uzun bir zamandan beri ayrı durumda. Sosyal medya hesabından da bu durumla alakalı şu notu paylaşmıştı: “Sevgili kardeşlerim, hafta başında doktorlarımızın kurul toplantısı sonrası aldıkları karar neticesinde, karaciğer ve böbrek nakli kararı kesinleşmiştir.

Sağlık Bakanlığımızın yetkilileri, doktorlarımız ve hastane çalışanlarımız durumumu yakinen takip etmekte ve ilgilenmektedir. Kendilerine şükranlarımı sunarım.

Süreç hakkında bilgilendirmelere devam edeceğim. Tüm gönül dostlarıma sevgilerimi sunarım. Dualarınızla en güzel günlere birlikte merhaba demek ümidiyle. Sağlıcakla kalın...”

Çocuğu okuyan aileler için aylık 821 TL'ye kadar maddi yardım başvuruları başladı. Şartlar ve detaylar için tıklayınız.