Fragmanlar
Giriş Tarihi : 12-12-2015 01:51   Güncelleme : 12-12-2015 01:51

Güllerin Savaşı saat kaçta, hangi gün yeni bölüm

Güllerin Savaşı saat kaçta, hangi gün yeni bölüm yayınlanıyor. Güllerin savaşı dizisinin tekrar bölümleri ne zaman oynuyor

Güllerin Savaşı saat kaçta, hangi gün yeni bölüm

Kanal D'nin yeni sezon dizilerinden biri olan Güllerin Savaşı dizisinin başrollerinde Damla Sönmez ve Barış Kılıç yer alıyor. Saat kaçta ve hangi gün yayınlanacağı konusundaki bilgiler ise yazımızın devamında yer alıyor. Özellikle yaz aylarında yaşanan dizi sıkıntısı ve yapılan dizilerin çok hafif olması bu dizinin reytinglerinin tavan yapacağının habercisi çünkü hem kadro hem de konu olarak güzel bir dizi olacağa benziyor.

Güllerin Savaşı'nın genel hikayesinden bahsedecek olursak; Gülru mükemmel bir köşkün hizmetçisinin kızıdır. İlerideki tek hayali ise köşkün gerçek kızı gibi olabilmektir. İşte bu çocuklar büyür ve köşkün gerçek kızı Gülfem eve geri döner. Gülru'nun küçüklükten beri içinde taşıdığı o kıskançlık, hayranlık alevlenir. Gülfem'in hoşlandığı n Gülru'ya daha çok ilgi göstermesi de aradaki ilişkilerini iyice koparır.

Artık aralarında bir savaş başlaması da kaçınılmazdır. Diziyi biz biraz konu olarak Fatih Harbiye'ye benzetsek de güzel bir proje olacağı şimdiden belli. Güllerin Savaşı saat kaçta ve hangi gün yayınlanacak? Dizinin yeni bölümleri her hafta cumartesi günleri saat 20.00'da Kanal D'de yayınlanıyor.