Fragmanlar
Giriş Tarihi : 13-12-2015 02:14   Güncelleme : 13-12-2015 02:14

Güllerin Savaşı Gülru kimdir gerçek adı Damla Sönmez

Güllerin Savaşı dizisinde oynayan Gülru kimdir gerçek adı Damla Sönmez olan oyuncu hakkında bilgiler

Güllerin Savaşı Gülru kimdir gerçek adı Damla Sönmez

Kanal D'nin yeni dizisi Güllerin Savaşı'nda Gülru karakterini canlandıran gerçek adı Damla Sönmez hakkında bilginiz var mı, kimdir diye merak ediyor musunuz? Yazımızın devamında hem dizi içerisinde hem de gerçek hayattaki Gülru'yu tanıyacağız. Tabi resimlerini de vermeden olmaz.

Güllerin Savaşı Gülru, gerçek adıyla Damla Sönmez kimdir?

3 Mayıs 1987 yılında İstanbul'da doğan oyuncu boğa burcudur. Fransız lisesi olan Saint Joseph'den mezun olan Gülru, üniversite eğitimi için Paris'e gitti. Sorbonne Üniversitesi'nde tiyatro eğitimi gördükten sonra Türkiye'ye döndü. Burada da Yeditepe Üniversitesi'nde tiyatro eğitimine devam ediyor. Müzik aletlerine karşı da büyük ilgisi olan Damla'nın Mimar Sinan Üniversitesi'nde keman ve piyano eğitimi aldığını da söylemeden geçmeyelim.

Twitter'dan takip etmek isteyen hayranları @DamlaSonmez adresinden takip edebilirler. Dizideki Gülru'dan bahsedelim; Dizide Gülru bir köşkte bahçivanın kızıdır. Evdeki Gülfem'e küçüklüğünden beri resmen aşıktır. Aşıktır derken onun giyimine, güzelliğine, yaşadığı hayatı hep istemiştir. İlerleyen yaşlarda artık daha iyi anlamaya başlarlar birbirlerini ve bir erkek yüzünden aralarına kara kedi girer. Artık birer düşmana dönüşmüşlerdir. Bu güzel hikayeyi kaçırmayın. Oyuncu hakkındaki görüşlerinizi yorum bölümünden yazabilirsiniz.