İş İlanları
Giriş Tarihi : 13-12-2015 16:06   Güncelleme : 13-12-2015 16:06

Garanti Bankası Ocak 2016 personel alımı

Garanti Bankası Ocak 2016 personel alımı ve iş ilanları başvuru.

Garanti Bankası Ocak 2016 personel alımı

Garanti Bankası Ocak 2016 personel alımı, iş ilanları ve alınacak olan kişilerin çalışacağı pozisyonlar ve şehirler netleşti. Türkiye’de en hızlı şube sayısı artıran ve müşteri portföyünde de büyük bir ilerleme yaşayan Garanti Bankası 2016 yılında da personel alımına devam ediyor.

Türkiye genelinde alınacak olan personellerin çalışacağı pozisyonları da inceleyecek olursak; gişe görevlisi, güvenlik görevlisi, bireysel müşteri yetkilisi, saha yönetim danışmanı, uzman yardımcısı, telefon bankacılığı müşteri temsilcisi, şubesiz kanallar işlem analisti, risk analisti, arşiv görevlisi, çağrı merkezi müşteri temsilcisi, işe alım yetkilisi ve alanında büyük alımlar yapılacağını görüyoruz. Özellikle İstanbul, Ankara, İzmir, Aydın ve Bursa kentlerinde alımların yoğunlaştığını da görüyoruz.

Teknoloji kullanımı bakımından da Türkiye’nin en gelişmiş bankalarından biri olan Garanti Bankası’nda çalışmak için başvuru yapmanız gerekmektedir. İş ilanları için başvurunuzu yorum bölümünden de teyit edebilir, kariyer sayfaları üzerinden de özgeçmişinizle birlikte başvurunuzu yapabilirsiniz. http://www.kariyer.net/garanti-bankasi-is-ilanlari-c5100-p29983/ sayfası üzerinden başvurularınızı yapabilirsiniz. Garanti Bankası personel alımları 2016 yılı içerisinde sürekli olarak devam ediyor. Sitemiz üzerinden en güncel iş ilanlarını takip etmeye devam edebilirsiniz.