EKONOMİ
Giriş Tarihi : 15-12-2020 11:36   Güncelleme : 15-12-2020 11:36

Finansbank EFT Saatleri Kaça Kadar

Finansbank EFT saatleri kaçta başlar kaçta biter? Finansbank EFT saati kaça kadar? Hangi günler Finansbank EFT yapabilirsiniz?

Finansbank EFT Saatleri Kaça Kadar

Finansbank gelişen bankacılık sisteminin yeni yıldızlarından olmayı başarmıştır. Güvenilir banka kavramının müşteriler için çekim merkezi haline gelmesi, birçok bankanın finansal alanda tekrar yapılanmasını sağladığı gibi, teknolojik alt yapılarının sürekli yenilenmesi bu sektör içinde yaşanan rekabetin belirleyicisi olmuştur.

Finansbank çeşitli ürünleri ve hizmetleri çerçevesinde Türkiye’de önemli bir yere sahip olmayı başardığı gibi dünya çapında da hızla gelişen bir kurumdur.

Banka müşterilerinin sıklıkla kullandığı para transfer işlemlerinin bir an evvel muhataplarına ulaşması piyasaların sağlıklı ilerlemesi açısından son derece kritik bir konudur. Öyle ki bu konuda oluşabilecek aksaklıklar son derece önemlidir ve bir saatlik kayıp dahi kendiliğinden işleyen piyasa çarklarını sekteye uğratabilir.

Finansbank’ın 7/24 bankacılık avantajlarından yararlanabilmek için, telefon bankacılığı hizmetleri ve internet bankacılığı hizmetlerine ulaşmak oldukça kolay. İnternet bankacılığında sunulan hizmetlere ulaşmak için girmeniz yeterlidir. Sayfanın ara yüzü oldukça şık ve kolaylıkla kullanabileceğiniz şekilde tasarlanmış olduğunu hemen fark edebilirsiniz.

Finansbank EFT hizmetleri noktasında müşterilerine kesintisiz hizmet sunmayı amaçlasa da mevzuat gereği gün içinde para transferleri belirli bir zaman diliminde gerçekleşmek durumunda.

Finansbank EFT Saatleri ve Günleri

Finansbank EFT işlemleri, hafta sonları ve hafta içine denk gelen resmi tatiller dışında hafta içi saat 09.00 – 17.15 saatleri arasında EFT yapılabilmektedir. Yapılan EFT işlemleri ortalama 5- 10 dakika içerisinde tamamlanarak para transferi tamamlanır.

Diğer bankalarda da olduğu gibi yaşanılan bir takım teknolojik aksaklıklar veyahut bankalardaki işlem yoğunlukları EFT sürelerini uzatabilmektedir. Bu durumda telaşa kapılmadan bir süre beklemek gerekiyor. Aksaklığın sürmesi halinde bankaların müşteri hizmetleriyle iletişime geçilmesi ve verdiğiniz talimatın birtakım ayrıntılarını vermeniz durumunda eft işlemleriniz hızlandırılır.
Finansbank EFT saatleri içinde gerçekleşmeyen para transferleri cuma günü 17:15’den sonraya kalmış ise hafta sonunu beklemek durumunda kalacaksınız demektir.