Fragmanlar
Giriş Tarihi : 16-01-2016 11:18   Güncelleme : 16-01-2016 11:18

Fenerbahçe - Galatasaray TV8 Final Maçı Saat Kaçta, Hangi Gün

Fenerbahçe - Galatasaray Veteran TV8 salon futbolu turnuvası final maçı hangi gün, saat kaçta oynanacak hangi kanalda yayınlanacak.

Fenerbahçe - Galatasaray TV8 Final Maçı Saat Kaçta, Hangi Gün

TV8 salon futbolu turnuvası final maçı Fenerbahçe - Galatasaray saat kaçta, hangi gün ve hangi kanalda yayınlanacak bilgisi belli li . Turnuva boyunca birbirinden güzel maçlar izledik. Şu ana kadar televizyon futbol turnuvaları arasında en güzellerinden biri li diyebiliriz.

Turnuva boyunca Sakarya kapalı salonu hep dli . Taraftarlar öylesine heyecanlıydı ki, taraftarların enerjisi sahaya da yansıyor, futbolcular tüm mücadelelerini yansıtıyorlardı. Turnuva boyunca her zaman oturmuş bir yapı gösteren Galatasaray finale çok da zorlanmadan li . İlk başlarda kötü bir futbol sergileyen fakat daha sonra yükselişe geçen Fenerbahçe de Trabzonspor'u yenerek finale adını yazdırdı.

Final maçında Fenerbahçe veteran takımı ile Galatasaray veteran takımı karşı karşıya gelecek. Ne zaman hangi gün, saat kaçta oynanacak bilgilerini de hemen verelim. TV8 futbol turnuvası final maçını 16 Ocak 2016 saat 20.00'dan itibaren TV8'de canlı olarak izleyebilirsiniz.