Ek İş İlanları
Giriş Tarihi : 11-12-2020 23:01   Güncelleme : 11-12-2020 23:08

Evde Yapılabilecek Ek İşler – Ayda 4000 TL Kazanç

Evde yapılabilecek ek işler nelerdir? Evde ek iş yaparak ayda 4000 TL kazanç sağlayabilirsiniz. Evde ek iş fikirlerini sizler için derledik.

Evde Yapılabilecek Ek İşler – Ayda 4000 TL Kazanç

Yaşamın pahalılaşması ile birlikte insanlar asıl işlerinin dışında kalan zamanlarında ek iş yaparak bütçelerini rahatlatmak istiyorlar. Bu nedenle evde yapabilecek ek işler arıyorlar. Siz de evde ek iş yaparak para kazanmak istiyorsanız, makalemizi okumaya devam edin.

Evde ek iş fikirleri

Takı tasarımı yap para kazan

Evde yapılabilecek ek işlerden biri takı tasarlamaktır. Takılar, hanımların vazgeçilmez aksesuarlarından biridir. Evde takı tasarlayarak para kazanmak isterseniz, çeşitli boncuklarla, incilerle, kıymetli taşlarla takı yapıp, satışa sunabilirsiniz. Bu işte tasarımlarınız ne kadar çok beğenilirse siz o kadar güzel para kazanırsınız.

Çiçek yetiştir para kazan

Özellikle çiçekleri sevenler için son derece ideal bir ek iştir. Bu işten para kazanmak için, öncelikle evinizin çiçek yetiştirmeye uygun olması gerekir. Evde çiçek yetiştirmek için, mevsiminde çiçek tohumlarını alıp, saksılara dikin. Düzenli bir şekilde bakımını yapın. Çiçekleriniz açınca satışa sunabilirsiniz. Evde canlı çiçek yetiştirip sattığınız gibi yapay çiçek yaparak ta para kazanabilirsiniz.

Sabun yap para kazan

Kokulu sabunlardan, bebek hediyesi, çiçek buketi gibi çeşitli süs eşyaları yapıp satabilirsiniz. Bu işi yapmak için, öncelikle çeşitli renklerde ve kokularda sabun alın. Sabunları belli bir yumuşaklık derecesine getirip istediğiniz şekli verin. Kurdelelerle, tüllerle süsleyerek satışa sunabilirsiniz.

Davetiye yap para kazan

Evde yapılabilecek ek işler tabi ki bunlarla sınırlı değil. Evde düğün, nişan çeşitli organizasyonlarda kullanılmak üzere farklı, insanların ilgisini çekebilecek şekilde davetiyelerde hazırlayabilirsiniz. Evde davetiye yapmak için, gerekli olan malzemeleri alın. Bu işten para kazanmak için, detaylı bir ön araştırma yapın. Talep gören modeller neler, insanlar genelde düğünlerinde her şeyin özel olmasını isterler. Bu nedenle farklı davetiye şekilleri her zaman ilgi çekicidir.

Örgü ör para kazan

Evde yapılabilecek ek işlerden biri de örgü örmektir. Örgü örmeyi biliyorsanız, örgü örmekten keyif alıyorsanız, bu işten para kazanabilirsiniz. Özellikle bere, atkı, bebek battaniyesi, bebek yeleği, bebek patikleri, talep gören örgülerden bazılarıdır. Örgü örmek için, iplerinizi aldıktan sonra modelinizi belirleyin. Örgülerinizi internet üzerinden ya da tanıdığınız mağazalarda satışa sunabilirsiniz. Örgülerinizi internetten satışa sunmak isterseniz, sosyal medya hesaplarınızı, grup sayfalarınızı bu iş için kullanabilirsiniz.