Ek İş İlanları
Giriş Tarihi : 26-11-2015 23:50   Güncelleme : 12-12-2015 16:11

Evde Vazo Süsleyerek Para Kazanmak

Evde vazo süsleme işi, evde ek iş ve ek gelir fırsatı. Vazo süsleyerek para kazanın.

Evde Vazo Süsleyerek Para Kazanmak

Evde vazo süsleyerek para kazanmak evde vakti bol olanlar için son zamanların en gözde mesleklerinden biri haline . Günümüzde ev dekorasyonları çok önemli bir konumda, öyle ki mandallar bile artık süsleniyor ve öyle satışa hazır hale getiriliyor. Vazo süsleme işi de hem çok eğlenceli hem de çok karlı bir iş türü olarak gösterilebilir.

Evde ek iş denildiğinde akla ilk gelen iş türlerinden olan vazo süsleme için hem firmalarla hem de kendiniz çalışabilirsiniz. Firmalarla çalışmak için daha önceki iş deneyimlerinizi anlatan bir yorum yazabilirsiniz. Fakat bu işte kendi başınıza çalışarak da çok iyi kazanabilirsiniz. Vazo süsleme işi tamamen sizin hayal gücünüze kalmış bir şey. Çeşitli vazoları süs eşyaları ile birlikte çok daha güzel bir hale getirebilir, bu vazoları da hem e-ticaret platformları üzerinden hem de sosyal medya üzerinden pazarlayabilirsiniz.

Haberin galerisine bakarak diğer ek iş hakkında bilgi sahibi olabilir, detayları inceleyebilirsiniz.

Eve vazo işi veren birçok firma bulunuyor. Bu firmalar size bir vazoyu nasıl süslemeniz gerektiğini kataloglar halinde sunar. Bunda kendi hayal gücünüzü kullanmanıza dahi gerek yoktur. Katalogdakine uygun modeli  üretmeniz yeterli olacaktır. Evde ek iş yapmak isteyenler bu iş türüyle parça başı kazanırlar. Ortalama aylık gelirleri de 800 – 1500 TL arasında değişir.