TEKNOLOJİ
Giriş Tarihi : 26-12-2015 20:27   Güncelleme : 26-12-2015 20:27

Evde telefon hattı olmadan internet olur mu

Evde telefon hattı olmadan internet olur mu eve hat bağlatmadan kullanılabilen internet paketleri

Evde telefon hattı olmadan internet olur mu

Artık birçok evde ev telefonu kullanılmıyor. Çünkü artık herkes cep telefonlarıyla birbirlerine ulaşıyor. Bu yüzden de ev telefonlarının gereksiz masraflarından kurtulmak için kapatılıyor. Fakat evde telefon hattı olmadan bazı internet şirketleri eve internet bağlayamıyor. Bu yüzden eğer evinizde bir telefon hattınız yoksa eve getirebileceğiniz internet şirketi sınırlı sayıda.

1- Kablonet, Uydunet

Eğer mahallenizde ve apartmanınıza uydunet gelmişse siz de hemen telefon hattı olmadan evinize basit bir şekilde internet bağlattırabilirsiniz. Uydunet'in hem fiyat bakımından hem de çekim gücü açısından birçok artı özellik de sağlıyor. Çok küçük bir fiyat farkı ile televizyonunuza da kablo yayınlarını da bağlatabiliyorsunuz.

2- Superonline

Superonline artık Turkcell Superonline olarak geçiyor. Türkiye'ye getirdikleri fiber internet sayesinde müthiş hızlarda internete girebiliyorsunuz. Fiber internet henüz her yerde olmasa da müşteri hizmetlerinden bulunduğunuz yerde fiber internetin olup olmadığını sorgulatabilirsiniz. Fakat her yerde normal ADSL bulunuyor. Evinizde telefon hattı olmadan Superonline ADSL ve fiber internet paketlerinden faydalanabilirsiniz.

3- VINN

Bir diğer yol ise herhangi bir operatörün VINN seçeneklerini kullanmaktır. VINN modem ile sadece USB'nizi kullanarak internete istediğiniz noktadan bağlanabilirsiniz. Konumunuza göre çekim gücü değişmektedir. Eğer şehir merkezinden uzakta bir noktada VINN kullanacaksanız Turkcell'i öneriyoruz.