Ek İş İlanları
Giriş Tarihi : 09-12-2015 16:43   Güncelleme : 12-12-2015 12:45

Evde Mantı İşi – Eve Ek İş Veren Firmalar

Evde mantı işi, eve mantı işi veren firmalar ile iletişime geçerek ek gelir kazanmaya başlayabilirsiniz.

Evde Mantı İşi – Eve Ek İş Veren Firmalar

Evde mantı işi yaparak siz de ek gelir sahibi olabilirsiniz. Eve ek iş veren firmalarla iletişime geçmeden önce evde mantı işinin detaylarını sizlerle paylaşalım. Öncelikle el beceriniz yük e, mantı yapmayı iyi biliyorum derseniz siz de düzenli bir gelire kavuşabilirsiniz. Son yıllarda mantıya olan talebin artması sonucu firmalar bu tarz işleri evde boş vakti olan kişilere vermektedir.

Evde mantı işinde firmalar sizlerden kilo usulü sipariş isterler. Sizler de belirtilen miktarı kaç günde firmaya teslim edeceğinizi söylersiniz ve alışveriş başlamış olur. Şu anda piyasada ev yapımı mantılar 18 – 30 TL arasında satılmaktadır. Firmalar da bu mantıları sizlerden 9 – 15 TL aralığında almaktadır.

Sizler de ortalama 1 kilo mantıya 5 TL gibi bir masraf yaparsınız. Ortalamaya vuracak olursak 1 kilo mantıdan ortalama olarak 7 TL kar elde edersiniz. Günde 5 kilo mantının çok rahat bir şekilde yapılabileceğini düşünürsek günlük olarak 35 TL kazanmanız mümkündür. Eve ek iş veren firmalarla iletişime geçmenin en iyi yollarından biri de yorum bölümünden teyit etmektir. Yorumlarda geçmiş deneyimlerinizden bahsedebilirsiniz. Cep telefonu ve mail yazmayınız.