Ek İş İlanları
Giriş Tarihi : 03-12-2015 00:26   Güncelleme : 12-12-2015 12:45

Evde Kışlık Paketleme Ek İşi 2016

Evde kışlık paketleme işi 2016 eve ek iş veren firmalarla iletişime geçin.

Evde Kışlık Paketleme Ek İşi 2016

Evde kışlık paketlemeler yaparak siz de ek iş ve ek gelir sahibi olabilirsiniz. Kışlık paketlemeler arasında firmaların en çok verdiği ise kış çayı paketleme, ıhlamur paketleme ve bitkisel çaylar paketleme bulunuyor. Tüm bu işleri sizler için tek tek araştırdık ve eve kışlık paketleme işi veren firmalar hakkında bilgi sahibi olacağınız bir yazı hazırladık.

Öncelikle sayesinde aylık 750 – 1250 TL kazanabilirsiniz. Evde bu yolla para kazanmak için bir diğer deyişle ıhlamur paketleme işi yaparak ek gelir elde etmek için yapmanız gereken iki yol var. İlki firmalarla iletişime geçerek kendinize bir iş almanız, ikinci yol ise kendiniz bu kış çaylarını satmak olabilir. Özellikle kış çayı adı altında ıhlamur, nane vs. gibi otlar birleştirilerek satılıyor.

Oldukça popüler olan bu içecekler hem hastalıklara iyi geliyor, hem de ek iş yaparak sizin para kazanmanızı sağlıyor. Evde ek iş yapmak için firmalarla iletişime geçmek içinse yorum bölümünden geçmiş deneyimlerinizi anlatan bir yazı hazırlayabilirsiniz. Şu anda ıhlamur ağacı olan ve firmalarla anlaşmış olan çok fazla kişi de bulunuyor.

Evde kışlık çay paketleme işinde de birden çok bitki türünü size verilen gramajlarda paketleyerek ve karıştırarak satışa hazır hale getiriyorsunuz. Bunda da günde sadece 2 – 3 saat çalışarak aylık 1000 TL’ye varan ek gelir sağlayabilirsiniz.

Firmalarla iletişime geçmenin en iyi yolunun yorum li ğunu unutmamalı, aynı zamanda bu işi kendi pazarlama yöntemlerinizi kullanarak firmalara bağımlı kalmadan da yürütebilirsiniz. Ayrıca sayfasını da inceleyerek her türlü ek iş hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.