Ek İş İlanları
Giriş Tarihi : 01-12-2015 23:46   Güncelleme : 12-12-2015 16:10

Evde Kış Çayı Paketleme İşi 2016

Evde kış çayı paketleme işi 2016, eve kış çayı işi veren firmalarla iletişime geçmek ve ek gelir elde etmek.

Evde Kış Çayı Paketleme İşi 2016

Evde kış çayı paketleme işi 2016 yılı içerisinde hem ev hanımlarının hem öğrencilerin hem de evde vakti olan kişilerin en çok yapmak istediği iş türleri arasında bir numaralı sırada yer alıyor. Özellikle kış ayları öncesinde ve soğuk kar günleri öncesinde bu tarz çayların satışları resmen patlıyor. Hem doğal vitamin olması hem de soğuk algınlığından koruyor olması kış çayı paketleme işini daha da cazip bir hale getiriyor.

Sizler de kış çayı paketleme işi yapmak istiyorsanız öncelikle bu işi veren firmalarla iletişime geçmeye başlayabilirsiniz. Özellikle büyük şehirlerde kış çayı paketleme işi daha çok veriliyor olsa da diğer illerimizde de bu tarz eve iş veren firmalar bulunuyor.

Bu işte de dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunuyor. Öncelikle firmalar sizlerden hangi bitkiden kaç gram koymanız gerektiğini söylemektedirler. Bu yüzden paketlerde firmaların istediği miktarlarda bitki yaprakları bulunmalıdır. Toplam ağırlıkta da firmanın size vermiş li ğu ağırlıkları göz önünde bulundurmalısınız.

Kış çayı paketleme işi için günde sadece 2 – 3 saatinizi ayırmanız yeterli olacaktır. Genellikle paket başı kazanç sağlandığı için günlük çalışma saatinize göre aylık 800 – 1500 TL arasında gelir elde edebilirsiniz. Firmalarla iletişime geçmenin en iyi yolunun yorum li ğunu unutmamalı, aynı zamanda bu işi kendi pazarlama yöntemlerinizi kullanarak firmalara bağımlı kalmadan da yürütebilirsiniz. Ayrıca sayfasını da inceleyerek her türlü ek iş hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.