Ek İş İlanları
Giriş Tarihi : 23-03-2020 21:10   Güncelleme : 25-03-2020 16:56

Evde Ihlamur Paketleme İşi

Evde ıhlamur paketleme işi ile parça başı para kazanın. Evde ek gelir için en çok tercih edilen işlerden biridir.

Evde Ihlamur Paketleme İşi

Ihlamur kelimesini duyunca aklınıza neler geliyor? Benim kış mevsimi ve grip geliyor direkt. Ihlamur bitkisi genellikle kaygıyı gidermek ve sinirleri yatıştırmak için tüketilen bir bitkidir. Nezleye ve boğaz ağrılarına da iyi ği görüldükten sonra artık günümüzde sadece hasta li ğumuzda tükettiğimiz bir bitki çayı haline gelmiştir. Ihlamur çayının gribe sadece değil daha birçok şeye iyi ğini biliyoruz. Bu yüzden hepimizin evinde mutlaka bulunmaktadır. Genellikle sallama çay olarak değil doğal olan dallı ıhlamur çayı daha iyidir. İşte birçok firmada bunu bildiği için dal şeklinde olan ıhlamurların paketlerini satışa sunmaktadır. Genellikle firma fabrikada bu işlemi yapsa bile artık kış aylarında evlere vererek gider tablolarını düşürmektedirler.

Gelelim biz ev hanımları evine evde ıhlamur paketleme işi alırsa ne gibi şartlar altında çalışacak? Öncelikle ister 1 kişi ister 10 kişi firmanın verdiği iş imkanından yararlanabilmektedir. Firma size öyle katı kurallar sunmamaktadır. Tek istedikleri eksiksiz ve zamanında teslimat diğer olan bütün şartları kendiniz belirleyeceksiniz. Firmadan aldığınız işi çevrenize dağıtarak sizin gibi ev hanımlarına ek gelir sağlayabilir ve giderek kendi işinizin patronu bile olabilirsiniz.

Firma 1 hane başına 900 kg ıhlamur kurusu göndermektedir. Evde ek iş imkanını alan kişi veya kişiler istenilen gramlarda olan ıhlamurları şeffaf poşetlere dli rarak paketleme işlemini eksiksiz tamamlamalıdır. 900 kg ıhlamurdan toplam 120000 adet ıhlamur paketi çıkmaktadır.

Evinde oturan birçok arkadaşınızın li ğunu biliyorum ve gelir sıkıntısı da yaşamayan yoktur artık. Böyle ufak çaplı da olsa el uğraşı ile güzel paralar kazanabilir ve kazandırabilirsiniz. Sizde oturduğunuz yerden para kazanmak ve işinizin patronu olmak istiyorsanız durmayın hemen bir evde ek iş veren firmaya iş başvurunuzu gönderin ve işinizi ayağınıza evinize getirin.

IHLAMUR PAKETLEME İŞİ İÇİN GRUBUMUZA ÜYE OLMANIZ GEREKMEKTEDİR, TIKLAYINIZ.