GÜNCEL
Giriş Tarihi : 11-05-2021 18:52   Güncelleme : 11-05-2021 18:52

Erkeklerin Aldattığı Nasıl Anlaşılır?

Erkeklerin aldattığı nasıl anlaşılır? Ben aldatıldım mı nasıl öğrenirim? Ne tür belirtiler aldatıldığınızı gösterir?

Erkeklerin Aldattığı Nasıl Anlaşılır?

Erkekler aldatmaya meyillidirler ve karısından veya sevgilisinden daha güzelini bulunca gözleri dışarı kayar. Kadınlar kendilerine bakımlarını azalttığında veya huzursuz bir ortamda direkt erkekler sıkılabilir ve diğer kadınlara yönelebilirler. Size tavsiyem fazla üstüne gitmemeniz ve kendinizi tekrardan âşık etmenizdir. Aldatıldığınızı anlamak için aşağıda vereceğim aldatılma belirtilerini okuyabilirsiniz. Tabiki aldatılma kabul edilebilir bir durum da değildir.

Erkeklerin aldattığı nasıl anlaşılır?

Ben Aldatıldım Mı?

  • Kolaylıkla aldatıldığınızı anlamanız için size yapmanıza kızdığı şeyleri yapın eğer kızmıyor ve size bunu daha fazla yapmanızı söylüyorsa aldatıldığınızı ilan edebiliriz hiçbir zaman yapmadığı şeyleri yapıyorsa mesela çiçek vb. sizin sevinebileceğiniz önceden yapmadığı şeyleri yapıyorsa aldatıldınız demektir.
  • Size soğuk davranıyor size bağırıyorsa bu sizi istemediği ve başka bir kadınla olduğunun belirtisidir.
  • Ayrıca gömleğinde ruj lekesi varsa veya bir kadın kokusu üstüne sinmişse bu aldatıldığınızın habercisidir.
  • Kendine hiç olmadığı kadar özen gösteriyorsa sürekli bakım yapıyorsa bu aldatılma belirtisidir.
  • Gizli telefonlar geliyor ve telefonu şifreliyse ve siz bilmiyorsanız ve sorduğunuzda sizi geçiştiriyor veya yalan söylüyorsa bu sizi hem kaybetmekten korkma hem de sizi aldatma psikolojisidir.
  • Gece çalışmaları başladıysa veya size öle söylüyorsa bu sizi aldattığı anlamına gelir.
  • Sizi gözü görmüyor hiç hal ve hatırınızı sormuyorsa bu sizden artık sıkıldığını gösterir. Biraz rahat bırakmanızda fayda var diyebilirim aşırı derecede olmamak şartıyla.
  • Eşinizin bir diğer aldattığını gösteren ipucu da sizi kendinizden şüphe ettirmeye çalışmasıdır. Size çok kıskanç, paranoyak ve aşırı kuşkucu olarak tanımlıyorsa inanmayın çünkü ihanet edenlerin kendilerini haklı çıkarma yöntemlerinden biridir.
  • Yanınızda ama sizi dinlemiyorsa muhtemelen artık sıkılmıştır ve aklında planları vardır aldattığı kadının yanına gitmek için.
  • Ve en önemli diğer insanların eşiniz hakkında ne dediğidir mutlaka dinleyin çünkü sizin gözünüz kör olmuş olabilir.

Bu yazdıklarım aldatılma belirtileri ama siz siz olun emin olmadan büyük adımlar atmayın iyice emin olun ve çok iyi düşünün aklınız ve kalbiniz arasında seçim yaparken aklınızı seçmeniz sizi doğru yolda yürümenize yardım edecektir.