GÜNCEL
Giriş Tarihi : 07-02-2020 15:20

Emel Pırlanta Hakkında

Emel pırlanta ve kampanyaları

Emel Pırlanta Hakkında

Pırlanta, sevgililer günü de dâhil olmak üzere tüm özel günlerin vazgeçilmezlerinden biri olarak görülmektedir. Ancak fiyatların yüksek olması yüzünden mücevher hediyesi almak herkes tarafından tercih edilmemektedir. Emel Pırlanta, bu bağlamda HRD Antwerp Uluslararası sertifikalı ürünlerini online sisteminden en iyi rakamlar vererek satışa sunmaktadır. Böylelikle siz de gerek bireysel alışverişlerinizi gerekse hediyelerinizi bütçenizde bir sarsıntı olmadan temin edebileceksiniz.

Emel Pırlanta ile En Uygun Fiyat

Pırlanta alım satım işlemlerinin online mağazacılık sistemi üzerinden yapılması Emel Pırlanta ürünlerinin %65 indirim uygulamasını da mümkün kılmıştır. Pek çok birey bu aşamada pırlanta yüzük, küpe ya da diğer aksesuarlarda neden en iyi fiyat garantisi verildiğini merak etmektedir. Öncelikle Emel Pırlanta bu işin en eski isimlerinden biridir. Sonrasında ise satış sistemlerinde daha yenilikçi bir yöntem izlemektedir. Düşük kar marjı ile ilerleme sağlayan firma satış adetleri sayesinde bu alandaki gelir eksikliğini tamamlamaktadır.

 

Emel Pırlanta Sigortalı Kargo Uygulaması

Pırlanta küpeler ya da diğer sevgililer günü hediyelerinin site içerisinden sipariş verilmesi ürünlerin kısa süre içerisinde karo firmasına verilmesini sağlamaktadır. Emel Pırlanta sigortalı hediye paketli özel kargo anlaşması olan mağazalardan biridir. Bu sayede pırlanta gibi kıymetli olan ürünlerin herhangi bir sorun çıkmadan ya da bir zarara uğramadan adreslere temin edilmesi garantilenmiş olmaktadır. Üstelik firmada ürün paketleme konusunda da hassas davranılmaktadır. Böylelikle sevgililer günü gibi özel günleri anlamlı kılan hediyelerin paketlemesi ile zaman kaybetmeye de gerek kalmayacaktır.

Emel Pırlanta Ödeme Kolaylıkları

Mücevher ihracatı denince akla ilk gelen firmalardan biri olan Emel Pırlanta, elmas yüzük, küpe ya da bileklik gibi ürün satışlarını da gerçekleştirmektedir. Ürünlerin ya da temin edilen mücevherlerin kıymetli olması bakım konusunda kişilerin tedirginlik yaşamasını da beraberinde getirmektedir. Ancak firmadan temin edilecek olan bakım garantisi (ömür boyu) devam ettiği için kişiler ürünlerini ilk günlü parlaklığı ile kullanabilmektedir. Konu hakkında her daim sitede aktif şekilde bulunan müşteri hizmetlerinden bilgi alınabilmektedir. Üstelik ürünlerde peşin fiyatı üzerinden yapılan taksitlerle ödeme kolaylıkları da sağlanmaktadır.

https://www.emelpirlanta.com/