YEREL
Giriş Tarihi : 04-12-2015 18:24   Güncelleme : 04-12-2015 18:27

Denizli Servergazi Aura Fitness Salonu

Denizli servergazi mahallesinde bulunan aura fitness salonu ve spor merkezi hakkında detaylı bilgi fiyatları ve iletişim

Denizli Servergazi Aura Fitness Salonu

Denizli Servergazi'de bulunan Aura Fitness ve Spor Merkezi, Denizli halkına en iyi hizmeti sunuyor. Bu spor merkezi 3250 metrekarelik bir alana kurulu. Sadece içerisinde vücut geliştirme bulunmuyor. Aynı zamanda yoga, pilates, step ve aerobik salonları da bulunmaktadır. Bu yaşam ve spor merkezinde sadece büyükler değil çocuklar da düşünülmüş.

Arka kısmında bulunan havuzda da çocuklar için yüzme eğitimi veriliyor. Bu sayede anne-babalar sporunu yaparken çocukları da güvenle uzman eğitmenler tarafından eğitilmektedir.  Fitness salonunda olması gereken her şey bulunan Aura spor merkezinde 650 metrekarelik fitness alanında her türlü çalışma aleti bulunmaktadır. İsteklerinize göre hocalar size bir çalışma programı çıkarıyor ve düzenli bir şekilde sporunuzu yapabiliyorsunuz. Koşu bantlarının da dışarıya doğru manzaraya bakması spor yaparken sıkılmanızı da önlüyor.

Aura Fitness Salonu Fiyatları : İstediğiniz programa göre fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki iletişim kısmına bakabilirsiniz.

İletişim Bilgileri : Servergazi Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Caddesi No:17 Denizli/Servergazi (Yüksektepe Süpermarket, Sabanoğlu Et Ürünleri karşısı)

Telefon Numarası : 0258 373 66 99 / 0258 373 66 35  

Bir fitness salonunda olması gereken en önemli özelliklerden bir tanesi de çalışılan yerin ferah olması ve sürekli olarak havanın temizlenmesidir. Çünkü spor yapıldıkça içerideki hava ağırlaşıyor ve çekilmez bir hal alıyor. Fakat Aura'da bu aşılmış durumda, hem alanın geniş olması hem de havalandırma sisteminin iyi olmasıyla içerideki kötü hava sürekli olarak temizleniyor. Mekan hakkında bilgilendirme güncellenecektir, yorumlarınızı bekliyoruz.