İş İlanları
Giriş Tarihi : 28-03-2020 14:05

Deneyimli Deneyimsiz 55 Bin Personel Alımı 2020

Farklı sektörlerde ve farklı pozisyonlarda olmak üzere deneyimli - deneyimsiz 55 bin personel alımı yapılacak. Başvuru ve şartlar haberimizde...

Deneyimli Deneyimsiz 55 Bin Personel Alımı 2020

2020 yılı içerisindeki en büyük alım gerçekleştirilecek. Farklı sektörlerde ve farklı pozisyonlarda olmak üzere toplamda 55 bin kişiye istihdam sağlanacak.

Kadın ve erkekler için yayınlanan ilanlarda toplam 55 bin kişiye istihdam sağlanacak. Haberimizin devamında şartlar ve pozisyonlar ile ilgili bilgiler de vereceğiz.

Corona virüsü nedeniyle herkes evine çekilirken yeni iş arayışında olanlar için en az ilköğretim mezunu adayların başvuru yapacağı personel alım ilanı Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yayımlandı. Her ilanın şartı da kendine göre özelleşiyor.

55 bin personel alımında aranan pozisyon listesi uzun olduğundan Instagram hesabımızda detaylı olarak yayınladık. Tıklayın hesabımızı takip edin, bundan sonra tüm ilanlardan da ilk sizin haberiniz olsun.

55 Bin personel alımı için başvuru linklerini de yayınladık, tıklayın ve takip edin. Bundan sonra da sürekli orada burada aramayın tek hesaptan en son ilanlara ilk siz ulaşın.