DÜNYA
Giriş Tarihi : 26-12-2020 16:04   Güncelleme : 26-12-2020 16:04

Bu Yılın Son Moda Renkleri Nelerdir

Bu yılın son moda renkleri nelerdir? Bu sene hangi renkler daha ön planda olacak? Sonbahar-Kış döneminde hangi renklerin ön plana çıktığını takip ederek de modayı yakalamamız mümkün.

Bu Yılın Son Moda Renkleri Nelerdir

Sonbahar-Kış döneminde hangi renklerin ön plana çıktığını takip ederek de modayı yakalamamız mümkün. İlla ki hangi kıyafetlerin trend olduğuna, hangi parçaların daha çok tercih edildiğine bakmamıza ve pahalı elbise ya da kıyafetler almaya çalışarak bütçemizi zorlamamıza gerek yok. Trend renklerden yola çıkarak da en güzel ve en şık kombinleri yaratabilirsiniz. Bunun için moda olan renkleri bilmek ve biraz da hayal gücümüzü kullanarak yaratıcı olmamız lazım.

Sonbahar-Kış moda renklerine göz atarak, sezonun trend parçalarını bir araya getirmeniz adına sizlere bu yazımızda yardımcı olacağız. Moda ile uyumlu renkleri bir arada tercih edip, parçalar arasında renk geçişlerine doğru bir biçimde yer vererek, içerisinde bulunduğumuz Sonbahar ve önümüzdeki Kış sezonunda şahane bir tarza bürünebilirsiniz. Renk seçiminde karakterinizi yansıtacak ve ten renginize uygun olan tonlara dikkat etmenizde fayda var. Şimdi dilerseniz sezonun trend renklerine bir bakalım.

Canlı Kırmızı

Canlı ve diri bir görünüm arayan iş kadınlarının tercihidir dinamik kırmızı. Yeni sezonda da sabah erkenden kalkıp bir yandan uykusuzluğun, bir yandan soğuğun verdiği sıkıntıyla işe gidecek olan hanımların kombinlerinde mutlaka yer vermeleri gereken renklerin başında geliyor. Dinamik kırmızı ile hem çok daha diri görünecek, hem de Sonbahar’da bile canlı bir tarza sahip olacaksınız.

Koyu Tonlar

Her ne kadar biz bu tarz kıyafet ve elbiseleri önermesek de; Sonbahar-Kış mevsimlerinde koyu tonların önemi açığa çıkıyor. Özellikle vakit kaybı yaşamadan sezona uygun kombin yapmak isteyenler için koyu ton kıyafetler birebir.

Canlı Pembe

Tıpkı canlı kırmızı olduğu gibi canlı pembe de Sonbahar-Kış döneminde bayanların çok daha diri ve dinamik görünmelerini sağlayacaktır. Özellikle iş hayatında sırtınıza geçireceğiniz pembe bir ceket size emin bir duruş katacaktır. Sokakta da yine açık ve canlı pembe ürünleri rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Açık Kahverengi

Koyu tonlardan sıkılan, ancak Sonbahar-Kış vazgeçilmezi olan kahverenginden vazgeçmek istemeyenler; açık kahveyi tercih ederek kombinlerini biraz daha farklılaştırabilirler. Üstelik sezonun modasına uygun olan açık kahverengi ile trend görünüm elde etmeniz hiç de zor olmayacaktır.