RÖPORTAJ
Giriş Tarihi : 22-03-2020 01:46

Bir Derdim Var Sevgilim Neden Bu Kadar Çok Konuşuyor

Sevgilim neden bu kadar çok konuşuyor, çok konuşan bir sevgili için neler yapılmalı işte öneriler...

Bir Derdim Var Sevgilim Neden Bu Kadar Çok Konuşuyor

Biz erkekler çok fenayız. Neden mi? Yıllarca saçlarımıza iyice beyazlar düşünceye kadar sarışın, kızıl, esmer derken neredeyse her ırktan, her ten renginden sevgilimiz daha doğrusu vakit geçirdiğimiz bir sürü hoş kadın olur ve çoğunda da ciddi değilizdir. Şu üç günlük dünyada eninde sonun da evleneceksek önce hayatın tadını neden iyicene bir çıkartmayalım öyle değil mi? Bu hoş vakitler de bize eşlik eden partnerimiz sessiz sakin eşlik eder. Bu bir antlaşmadır aslında iki taraf için. Hiçbir beklenti içine girmeden amaç sadece eğlenmektir.

İşler sevgili olduğumuz zaman değişir.

Karşılıklı güvene dayanan bir ilişkiye girdiniz mi hapı yuttunuz demektir. Anlayışlı ve karşınızdaki insanın sizden ne istediğini bilir ve yerine getirmek için çabalarsanız sorun yok. Hem anlamaz hem de gamsızsanız vay halinize. O dişi hayatınızın har anını çenesiyle size zehir edebilir. Abartmıyorum. Sürekli konuşan onlar değilmiş gibi sürekli de “Beni anlamıyorsun.” derler. Zaten dünya nasıl oluştu sorusundan sonra felsefeciler en çok kadınlar ne ister, neyi anlatmayı ister sorusuna cevap aramışlardır herhalde. Bizim için kadınların konuşması farkında değiliz ama gerçekten iyi bir şey.

Çok konuşan sır saklayamaz derler. İçinde ne var ne yoksa rahatça öğrenebilirsiniz. Evinize girdiğinizde yahut sevgilinizle buluştuğunuz da ilk yapacağınız şey saçına dikkat etmektir. Kadınlar bizler için özellikle saçlarıyla çok uğraşır. Yerinde edilmiş birkaç iltifat hayatınızı güzelleştirebilir. Derler ya “Konuşana değil konuşturana bakacaksın.” diye. Arada bir alacağımız ufak tefek hediyeler, kaçamaklar ya da kendi çapımızda sevgimizi gösterecek birkaç kelime ile sevildiğini ve güvenilir bir eşe sahip olduğunu hisseden bir kadın diğerleri kadar çok konuşmaz.

çok konuşan sevgili

Zaten bizim esas endişelenmemizi gerektirecek kadın konuşan değil konuşmayan kadındır.

Bilin ki sevgiliniz sizinle konuşmuyorsa ilişkiniz bitti demektir. Sizi çenesiyle beyninizi ütüleyecek kadar bile sevmiyor demektir. Zira seven her kadın istisnasız konuşur, konuşur, konuştukça konuşur. Maalesef buna bir çözüm yok ya sevgilimiz olmayacak ya da ömür boyu ciddi bir ilişkiye bulaşmayacağız. Belli mi olur günün birinde tıp epey bir gelişirse şansımıza.