Fragmanlar
Giriş Tarihi : 10-06-2019 16:29   Güncelleme : 10-06-2019 16:29

Binali Yıldırım – Ekrem İmamoğlu Yayını Ne Zaman Hangi Kanalda Saat Kaçta

Binali Yıldırım – Ekrem İmamoğlu Yayını ne zaman, hangi kanalda ve saat kaçta yayınlanacak? Moderatör kim olacak? En detaylı bilgi burada.

Binali Yıldırım – Ekrem İmamoğlu Yayını Ne Zaman Hangi Kanalda Saat Kaçta

23 Haziran İstanbul seçimleri öncesi Binali Yıldırım – Ekrem İmamoğlu yayını ne zaman, hangi kanalda yayınlanacak, saat kaçta başlayacak sorularının tüm cevapları netleşti.

Seçim öncesinde iki adayın canlı yayında karşılıklı olarak sorulara cevap vermesi imkansız görünüyordu fakat iki partinin sözcülerinin anlaşması sonucu iki aday TV karşısına çıkacak ve soruları yanıtlayacaklar.

Seçim öncesinde ilk kez böyle bir şeyin yaşanıyor olması nedeniyle canlı yayına ilginin sadece İstanbul seçmenlerinin değil tüm Türkiye’nin izlemesi bekleniyor.

Canlı yayın tüm kanallara açık olacak

Lütfü Kırdar Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan buluşma tüm kanallara verilecek. İsteyen tüm kanallar bu tarihi buluşmayı canlı olarak yayınlayacak. TRT 1 ve Fox TV’nin bu yayını kesin olarak vereceğini duyduk. Diğer kanalların verip vermeyeceği ise önümüzdeki günlerde kesinleşecek.

Binali Yıldırım – Ekrem İmamoğlu Yayını Ne Zaman, Saat Kaçta

Bu tarihi buluşma 16 Haziran 2019 saat 21.00’da başlayacak ve TV ekranlarından canlı olarak yayınlanacak. Ayrıca birçok Youtube kanalı da bu buluşmayı kanallarından canlı yayınlayacak.

Moderatör kim olacak?

Binali Yıldırım – Ekrem İmamoğlu buluşmasının moderatörü kim olacak sorusu da günlerdir tartışılıyordu. İlk olarak Binali Yıldırım, Uğur Dündar’ı işaret etse de moderatör Fox TV’nin sunucusu İsmail Küçükkaya olacak.

Hangi Kanallarda Yayınlanacak?

İstanbul Büyükşehir Belediyesi başkan adaylarının buluşması Fox TV’den kesin olarak yayınlanacak. Ayrıca isteyen her kanal bu buluşmayı canlı olarak yayınlayacak. İnternet üzerinden de izlenebilecek.