TEKNOLOJİ
Giriş Tarihi : 12-12-2020 12:02   Güncelleme : 12-12-2020 12:02

Bimcell İnternet Hızı Nasıl Çekim Gücü Nasıl

Bimcell internet hızı nasıl, bimcell çekim gücü nasıl? Sizin için test ettik, Bimcell her yerde çekiyor mu sorusu bu hatta geçecekler için oldukça önemli.

Bimcell İnternet Hızı Nasıl Çekim Gücü Nasıl

Bimcell internet hızı nasıl

Bimcell, BIM süpermarketlerinin 2012 yılında kurmuş olduğu sanal bir GSM operatörüdür. Diğer operatörler kendi altyapılarını kullanırken Bimcell’ in kendine ait bir altyapısı bulunmamaktadır. Bu bağlamda Bimcell Türk Telekom’un altyapısını kullanır.

2012 yılında BIM ile Türk Telekom ortaklığı ile kurulan Bimcell o yıldan beri Türkiye’de hizmet vermektedir. Peki, Türkiye’nin ilk sanal operatörü olan Bimcell’ in çekim gücü nasıl? Bimcell her yerde çekiyor mu? Gelin hep birlikte bir bakalım.

Bimcell çekim gücü nasıl?

Bildiğiniz üzere Bimcell kullanan kullanıcı sayısı epey fazla. Bu yüzden birçok kişi Bimcell operatörüne geçmeden önce çekim gücünün nasıl olduğunu bilmek istiyor ve araştırmalar yapıyor. Peki, Bimcell hattı alınır mı? Çekim gücü iyi mi?

Bimcell Türk Telekom altyapısını kullanıyor. Yani Türk Telekom’un çekim gücü nasıl ise Bimcell’ in de çekim gücü o oluyor. Türk Telekom’un altyapısı olan her yerde emin olun Bimcell rahatlıkla çekecektir.

Yapılan araştırmalarda Bimcell’ in Türkiye’nin %98'lik bölümünde sorunsuz çalıştığı ispatlamıştır.

Bimcell her yerde çekiyor mu?

Tabi ki herkes şehir merkezinde yaşamıyor. Dağların tepelerinde yaşamak zorunda kalan insanlar da var. Hal böyle olunca İnsanlar haliyle Bimcell kartı almadan önce her yer de çekip çekmediğini bilmek istiyor. Az önce de dediğimiz gibi Bimcell Türkiye’nin 98’lik bölümünde sorunsuz bir şekilde çalışıyor.

Eğer siz kendi bulunduğunuz yer de çekip çekmediğini öğrenmek istiyorsanız yapmanız gereken Türk Telekom’u aramak ve bulunduğunuz bölgede altyapısı olup olmadığını sormaktır. Eğer altyapısı bulunuyorsa Bimcell kartınızı rahatlıkla alabilirsiniz. Eğer yoksa Bimcell’ in orada çekmesi çok zor. Çünkü bulunduğunuz bölgede altyapı yok. Bimcell almak istiyorsanız yapacağınız tek şey oraya Türk Telekom altyapısının gelmesini beklemek.