Ek İş İlanları
Giriş Tarihi : 29-05-2021 19:13   Güncelleme : 29-05-2021 19:13

Avon İle Satış Yaparak Ek Gelir Elde Etme

Avon ile satış yaparak ek gelir elde etme nasıl olur? Avon ile para kazanmak için yapılması gerekenler, nasıl avon satış temsilcisi olunur?

Avon İle Satış Yaparak Ek Gelir Elde Etme

Avon ile satış işi birçok kimsenin bildiği basit ürün satma işlemidir. Avon dediğimiz firma sizlere belli başlı ürünler verir ve siz bu ürünleri satarak para kazanırsınız. Bu sistem saadet zinciri olarak tabir ediliyor olsa da ondan çok daha farklı diyebiliriz. Birçok bayanın özellikle tercih etmekte olduğu bu iş sayesinde bayanlar oturdukları yerden para kazanıyor diyebiliriz.

Arkadaş ortamlarında ya da okulda bile kolaylıkla satışı yapılabilecek ürünlere sahip olan Avon ürünleri, genellikle bayanlara hitap etmektedir. Parfümler, makyaj setleri ve çok daha fazlası Avon güzelli bakım ürünleri arasında bulunmaktadır.

Avon ile satış işi yapmak isteyenler öncelikle bir miktar para yatırarak bu ürün almalılardır.

Aldıkları ürünleri örneğin X fiyatından alıyorlar ise katalog fiyatları da X + %20 – %25 şeklinde oluşmaktadır. Sizlere kar payı bırakan Avon kaliteli ürün satması ile de bilindiği için birçok bayan tarafından da tercih edilmektedir. Özetle sattığınız ürünlerin elinizde kalması gibi bir durum söz konusu olmayacaktır.

Eğer elinizde bir ürün yok hemen sipariş verebilir ve Avon ürününün size kısa sürede gelmesini sağlayabilirsiniz. Avon firması yaptığı kampanyalar ile de bilinen bir firmadır. Alacağınız ürünleri eğer kampanya zamanına denk getirebilirseniz çok daha ucuza kapatabilirsiniz. Belirli dönemlerde indidmr yapan Avon toplamda 100 liraya alacağınız ürünleri sizlere 80 ve hatta daha ucuza gönderebiliyor. Bu tarz indirim haberlerini önceden satıcılarına bildiriyor olması birçok kişi tarafından sevinçle karşılanıyor.

Avon le satış işi yapanların ne kadar para kazandıkları konusuna geldiğimiz zaman ise bu tamamen kendi çalışmalarına bağlıdır.

Kendileri çalışma şekillerine göre kendi maaşlarını belirlerler. Çok çalışırlarsa kısa zamanda para kazanabilecekleri gibi aynı zamanda düzenli gelirleri de olacaktır. Eğer isterlerse başkalarını da bu iş için çalışmaya ikna edebilir ve onlardan da kar payı alabilirler. Avon ile satış işi yapmak isteyenlerin en çok tercih ettiği parfümler Avon firmasının en çok satılan ürünleri arasında yer almaktadır. Bugün birçok kişinin kullanmakta olduğu Avon parfümleri, hem erkek hem de bayanlar tarafından sıklıkla tercih ediliyor.