SİYASET
Giriş Tarihi : 05-11-2018 12:37   Güncelleme : 05-11-2018 12:37

Ak Parti Yenimahalle Aday Adayı Zafer Eroğlu

Ak parti içerisinden aday adayı olan Zafer Eroğlu’da bu seçimlere katılmıştır. Zafer Eroğlu, tanınmış kişiliği ve yaptığı pek çok farklı hizmet ile göz dolduran aday adaylarından bir tanesidir.

Ak Parti Yenimahalle Aday Adayı Zafer Eroğlu

Yerel seçimlere li kça az bir süre kalan bu günlerde birçok farklı partinin aday adaylarının li ğu ve adayların tercih edileceği bir seçim süreci içine girmiş bulunmaktayız. Ankara Yenimahalle’de de etkisini göstermekte olan yeni seçim sürecinde kendilerine en güzel hizmeti sağlayacak adayları görmek istemektedirler. Ak parti içerisinden aday adayı olan Zafer Eroğlu’da bu seçimlere katılmıştır. Zafer Eroğlu, tanınmış kişiliği ve yaptığı pek çok farklı hizmet ile göz dli ran aday adaylarından bir tanesidir. Askander Başkanı da olan Zafer Eroğlu, hem yönetim süreçlerinin bilincinde olan hem de bu süreçte hizmet sunmakta li ğu vatandaşların haklarını gözetme konusunda bir nevi deneyim sahibidir.

Zafer Eroğlu Yenimahalle’de büyüyen bir vatandaş olmasından kaynaklı olarak Yenimahalle’nin ihtiyaçlarını ve Yenimahalle halkının isteklerini en iyi tespit edebilecek ve bu konuda en iyi hizmeti sunacak adaylardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Zafer Eroğlu’nun Yenimahalle’ye gelmesi hem kalkınma anlamında hem de Yenimahalle’nin görünümünden ihtiyaç duydukları sosyal alanlara kadar her bakımdan güçlü bir konuma yükselecektir. Halk tarafından da bilinen bir isim olması ile aday adaylığı li kça takdir edilen Zafer Eroğlu, millet sevgisi, çalışma prensipleri ve vatanını kalkındırma adına li kça güçlü isimlerden biri olup belediye başkanlığı için uygun isimlerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Aday Adaylığı ile bu sürece Dahil olan Eroğlu, Belediyesini güçlendirmek için elinden geleni yapacaktır.