KÜLTÜR - SANAT
Giriş Tarihi : 22-07-2018 12:32   Güncelleme : 22-07-2018 12:32

Adam Fawer Olasılıksız Kitabı Nasıldır

Adam Fawer Olasılıksız kitabı nasıldır, neyi anlatıyor özeti ve aldığı ödüller

Adam Fawer Olasılıksız Kitabı Nasıldır

İlk romanı Olasılıksız ile Dünya Edebiyatı’na güçlü bir giriş yapmış olan Amerikalı yazar Adam Fawer ilk kitabından 3 yıl sonra, yani 2008’de ikinci kitabı Empati’yi çıkarmıştır. Ancak Olasılıksız hala birçok kişinin ilk göz ağrısı ve favorisi olmaya devam ediyor.

Bir tür bilim kurgu romanı olan bu kitap, aralarında En İyi Roman ödülleri de dahil olmak üzere Edebiyat alanında birçok ödüle layık olmuştur.

Uzun süredir aklınıza gelmeyen bir arkadaşınızın sizi birkaç saat içinde aradığına şahit olmuşsunuzdur. Ya da içinizde bir ses size verdiğiniz kararın yanlış li ğunu söylüyor fakat siz yine de duymamazlıktan geliyorsunuz. Sonucunda ise hüsrana uğradınız. Bu iç seslerin tamamen bir tesadüf mü, yoksa altıncı hisle mi alakalı li ğunu eminiz merak etmişsinizdir. Bu konu üzerinde merak ettikleriniz varsa Olasılıksız kitabını okumanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Birçok okuyucu tarafından en beğenilen roman olarak seçilen Olasılıksız sizi hayaller dünyasına ürecek ve ilginç temasıyla sizi şaşırtacak. Kitabı hiç duymamış olsanız bile eminiz kitap tasarımını bir yerlerden hatırlıyor olmalısınız.