GÜNCEL
Giriş Tarihi : 25-05-2020 23:35   Güncelleme : 25-05-2020 23:35

Acun Ilıcalı Survivor Instagram Canlı Yayını 2 Milyona Ulaştı Mı?

Acun Ilıcalı Survivor Instagram canlı yayın rekor denemesi başarılı oldu mu? Canlı yayını 2 milyona ulaştı mı?

Acun Ilıcalı Survivor Instagram Canlı Yayını 2 Milyona Ulaştı Mı?

Acun Ilıcalı kırılması çok zor olan Instagram canlı yayınında 2 milyon canlı izleyici sayısına ulaşacak mı merak ediliyor. Canlı yayını 2 milyona ulaştı mı sorusu bu gece belli oluyor. Bizler de canlı canlı takip ediyor olacağız.

Rekor denemesi başarılı oldu mu?

Daha önce Instagram’da yabancı bir ünlü 2 milyon kişi ile canlı yayında konuşmuştu. Acun Ilıcalı’nın da amacı bu rakamı geçmek olacak.

Sizce bu rakamı geçebilir mi?

Acun Ilıcalı’nın resmi Instagram sayfasından yaptığı anketlerle önce kareoke yarışması yapıldı. Instagram hesabını takip edenler canlı canlı oylayarak kazananı seçti. Karaoke yarışmasının kazananı güzel performansıyla Cemal Can oldu.

Ardından halkın tepkisini en iyi ölçen anket yarışması yapıldı. Bu yarışmada da Acun’ın Instagram sayfası üzerinden sorular soruldu ve halk cevapladı. Survivor yarışmacıları da halkın tepkisini tahmin etmeye çalıştı.

Veee Acun Ilıcalı saniyeler içerisinde 3 milyon canlı yayın izleyicisine ulaştı.

Acun’un Canlı Yayın Instagram Rekor Denemesine Nasıl Katılırım?

Bunun için Instagram’dan Acun Ilıcalı’yı takip edin saat 23.30 gibi canlı yayın başlayacaktır, eğer katılırsanız 2 milyon rekorunun kırılmasına yardımcı olmuş olursunuz.

Eğer 2 milyonu geçerse canlı yayın tüm dünyada haber olacaktır. Tüm dünya Türkiye'nin bu başarısını konuşacaktır. O yüzden saat 23.30 gibi işiniz yoksa Instagram'dan Acun Ilıcalı'nın 2 milyon rekor denemesine katılabilirsiniz.