Ek İş İlanları
Giriş Tarihi : 07-12-2020 23:18   Güncelleme : 07-12-2020 23:21

Acil Para Kazanma Taktikleri

Acil Para Kazanma Taktikleri - Acil para kazanmam lazım neler yapabilirim diyenler için hızlı ve pratik bir liste hazırladık.

Acil Para Kazanma Taktikleri

Genelde acil paraya ihtiyacımız varsa bunun sebebi ya kredi borcumuzdur ya kredi kartı ya da birisinden elden aldığımız borçtur. Genelde bu tip durumlarda haliyle bankalarda bize kredi vermez. Şimdi nasıl acil para bulabilir bunu maddeler halinde açıklayayım.

Acil Para Kazanmam Lazım Neler Yapabilirim?

1. Instagram’dan para kazanmak

Instagram üzerinden eski ürünlerinizi satarak hızlı bir şekilde para kazanabilirsiniz. Kullanmadığınız kıyafet olabilir, telefon olabilir ya da buna benzer ürünler. Bunları güzel taglar seçerek binlerce insana pazarlayabilir, hızlı bir şekilde satabilirsiniz.

2. Facebook’tan para kazanmak

Facebook’tan para kazanmak çok kolay aslında. Ürünlerini satmanız karşılığında size kar payı veren yüzlerce firma vardır. Facebook’ta sayfa açarak direk ilgili kitlelere bu ürünleri satabilirsiniz. Ya da az da olsa bir miktar paranız varsa sponsorlu reklam çıkarak bu ürünleri satabilirsiniz. Kısaca örnek verecek olursam X firma benim ürünlerimizi satarsan sana ürün başına 30TL veriyorum der. Sizde 10TL’lik reklamla bu ürünü satarsanız 20TL cebinizde kalır. Ve günde 5 Ürün satsanız 100 TL yapar. Ama bu konu ciddi bir bilgi ve altyapı gerektiriyor.

3. Senetle ürün alıp, satarak para kazanmak

Borcu olanın yüzüne kimse bakmaz. Haliyle kredide çekemiyorsunuzdur muhtemelen. En etkili bir o kadar da tehlikeli yöntem senetle ürün alıp bunu acil paraya çevirmektir. Ama senetle alacağınız ürünler piyasa oranla çok daha pahalı olacaktır. Örnek verecek olursak yöntem şu şekilde işliyor. Benim 15.000TL borcum var. Gidiyor 5 Tane dizüstü bilgisayarı alıyorum 4000TL lik. Bunları hızlı bir şekilde internet üzerinden satıyorum. Piyasa fiyatının altında haliyle hemen satılması için. 3000 TL’ye ilan sitelerinden hemen ilanını açıyorum. Ve aynı gün 15.000TL yi elde ediyorum. 5000 TL lik bir açığım söz konusu oluyor haliyle ama acil para bulmam söz konusu ise yapacak bir şey yok. Bu açığın nedeni de senetle ürün alacak olursanız. 3000TL’lik ürünü senetle alım yaptığınız için size 4000TL’ye verecek olmalarıdır.

4. Anket doldurarak para kazanmak

Çeşitli internet siteleri üzerinden anket başı para kazanabilirsiniz.